Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Farabi 'Engelsiz Hastane' seçildi

Türkiye Sakatlar Derneği Başkanlığı Konya Şubesi, “Sosyal Farkındalık Projesi” kapsamında özel hastanelerin engelli hasta ve yakınlarına yönelik çalışmalarını, kurmuş olduğu gözetleme ekibiyle 3.5 ay boyunca değerlendirdi.

Değerlendirme sonucunda Özel Farabi Hastanesi kriterlere en uygun hastane olarak belirlendi. Farabi Hastanesi’nden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: Gözetleme ekibi tarafından her gün gözlem yoluyla 3.5 aylık yapılan değerlendirme sonucunda otopark, giriş kayıtları, iletişim, hasta odaları gibi engellilere sağlanan kolaylıklardan bir dizi kriter incelenerek en uygun sağlık merkezi olarak hastanemizi uygun görmüştür. Türkiye Sakatlar Derneği Başkanlığı’nın ülkemizdeki özel hastaneler içersinde de ilk kez bizi layık görmeleri mutluluğumuzu artırmıştır.

TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ

Türkiye Sakatlar Derneği Başkanlığı Konya Şubesi yetkilileri, hastane toplantı salonunda plaket ve “Engelsiz Hastane” bayrağını yetkililere teslim etti.