Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Tekerlekli sandalye kullanan bireyler bazı zamanlar yollardaki engebeler ve karşılarına çıkan fiziki yol durumlarına göre zorluk çekebilmektedirler. Bu yüzden ulaşım konusunda sıkıntılar yaşamaktadırlar.

Ama artık bu durum bir sıkıntı olmaktan çıkıyor. Her tür ve modelde manuel tekerlekli sandalye ile uyumlu estetik ve zarif tasarımıyla yerli üretim olan manuel tekerlekli sandalyenizi bir akülü araca çeviren hareket ünitesi ile uzun mesafe yol kat edebileceksiniz.

Tekerlekli sandalyenizi Scooter’ a dönüştüren cihaz

Geliştirilen ürün ile engelli bireyler dışarıdan yardım almaksızın tekerlekli sandalyelerini akülü forma dönüştürebileceklerdir. Çekici sistemi, portatif, verimli ve yerli üretim özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Çekici ve sandalye arasındaki bağlama aparatı kolayca sökülüp-takılabilir bir biçimde tasarlanmıştır.
Hız değerleri tercihe göre 5-15 km/h arasında opsiyonludur. Tek şarj ile ortalama 30 km yol gidilebilecektir. Fren sistemi ise mekanik yada motor kontrollü olarak çalışmaktadır. Direksiyon ise hem yükseklik, hem de eğim ayarlı olduğu için ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Üstelik tamamen yerli üretim