Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

Tekerlekli sandalye kullanan bireyler bazı zamanlar yollardaki engebeler ve karşılarına çıkan fiziki yol durumlarına göre zorluk çekebilmektedirler. Bu yüzden ulaşım konusunda sıkıntılar yaşamaktadırlar.

Ama artık bu durum bir sıkıntı olmaktan çıkıyor. Her tür ve modelde manuel tekerlekli sandalye ile uyumlu estetik ve zarif tasarımıyla yerli üretim olan manuel tekerlekli sandalyenizi bir akülü araca çeviren hareket ünitesi ile uzun mesafe yol kat edebileceksiniz.

Tekerlekli sandalyenizi Scooter’ a dönüştüren cihaz

Geliştirilen ürün ile engelli bireyler dışarıdan yardım almaksızın tekerlekli sandalyelerini akülü forma dönüştürebileceklerdir. Çekici sistemi, portatif, verimli ve yerli üretim özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Çekici ve sandalye arasındaki bağlama aparatı kolayca sökülüp-takılabilir bir biçimde tasarlanmıştır.
Hız değerleri tercihe göre 5-15 km/h arasında opsiyonludur. Tek şarj ile ortalama 30 km yol gidilebilecektir. Fren sistemi ise mekanik yada motor kontrollü olarak çalışmaktadır. Direksiyon ise hem yükseklik, hem de eğim ayarlı olduğu için ergonomik bir kullanım sunmaktadır. Üstelik tamamen yerli üretim