Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, sosyal sorumluluk bilincini kazandırılması amacıyla bu kampanyayı başlattıklarını ifade etti.

Özkan, “Öğrencilerimizin aynı zamanda çevreye duyarlılığı ve ailelerinin katkısı ile Develi ilçemizin öncü olmasını sağlıyoruz. Atık pille mavi kapakları ekonomiye kazandırıyor çevremizi temizliyoruz. Yine mavi kapakla bir engellimiz tekerlekli sandalyeye kavuşacak. Bunun yanında belediye olarak öğrencilerimizin diş sağlığı için diş macunu ve fırça hediye ediyoruz.” dedi.

Seyrani İlköğretim Okulu Müdürü Zeki Tuna ise beşinci sınıf öğrencilerinin topladığı mavi kapak ve pilleri belediye yetkililerine teslim etti. Belediye, okulun bütün öğrencilerine diş fırçası ve macun seti hediye etti.

Kampanyanın devam ettiği bildirildi.

Haberler