Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Develi Belediye Başkanı Recep Özkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, sosyal sorumluluk bilincini kazandırılması amacıyla bu kampanyayı başlattıklarını ifade etti.

Özkan, “Öğrencilerimizin aynı zamanda çevreye duyarlılığı ve ailelerinin katkısı ile Develi ilçemizin öncü olmasını sağlıyoruz. Atık pille mavi kapakları ekonomiye kazandırıyor çevremizi temizliyoruz. Yine mavi kapakla bir engellimiz tekerlekli sandalyeye kavuşacak. Bunun yanında belediye olarak öğrencilerimizin diş sağlığı için diş macunu ve fırça hediye ediyoruz.” dedi.

Seyrani İlköğretim Okulu Müdürü Zeki Tuna ise beşinci sınıf öğrencilerinin topladığı mavi kapak ve pilleri belediye yetkililerine teslim etti. Belediye, okulun bütün öğrencilerine diş fırçası ve macun seti hediye etti.

Kampanyanın devam ettiği bildirildi.

Haberler