Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?

Seçimlere Ankara 1. bölge 14. sıradan girecek olan Günerkaya, siyasetle olan tanışmasını, seçilmesi halinde yapacaklarını Milliyet’e anlattı. Günerkaya, “Polis okulunun mülakatını kazanmıştım. 6 Ekim 2008 günü eğitime başlayacakken 4 Ekim günü trafik kazası dönüm noktam oldu” dedi.

Engellilerin Meclis’teki sesi olacağım
“Siyasetle olan dönüm noktam 25 Mart 2009’da Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopter kazasını öğrenmemle başladı” diyen Günerkaya, 2009 yılından bu yana MHP üyesi olduğunu belirtti.
Günerkaya, parlamentoya girmesi durumunda engelli vatandaşlar için çalışmalar yapacağını kaydederek, şunları söyledi:
‘Örnek olacağım’
“Engellilerin en büyük sorunu kendilerini toplumdan soyutlamasıdır. Kazanın ardından aynı süreci ben de yaşadım, atlattım. Meclis’te de engellilerin gerçek sorunlarının gündeme gelmesi gerekiyor. Artık engellinin evde bakım ücretini, ortez ve protez fiyatlarını, medikal ürünlerinin fiyatlarının yüksek oluşunu konuşmamız lazım. Her şeyden önce engellileri toplumla birleşik bir duruma getirmemiz lazım. Devlete memuru alımlarında daha çok yer açmamız lazım.”