Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

AKP’nin listelerinde yer bulan engelli adaylardan biri de Tolga Murat Balıkçı. İzmir 2. bölge 9. sıra milletvekili adayı olan Balıkçı, lisedeyken geçirdiği kaza sonucu bir bacağını kaybetmiş.

Hastaneden çıkar çıkmaz ilk işi vücut geliştirme çalışmak olmuş. Liseyi dışarıdan bitiren, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde iktisat eğitimi gören Balıkçı, kazadan siyasete uzanan yaşamını şöyle anlatıyor: ‘Dünya şampiyonu dahi oldum.Şimdi de sırada siyaset var.

Burada da tüm engelleri aşacağıma ve engellileri Meclis’te hakkıyla temsil edeceğime inanıyorum. Benim sloganım; ‘Gidene üzülmeyin, varolanı güçlendirin.’

AKŞAM