Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Üsküdar Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Engelliler Yaz Spor Okulu 20 Haziran ile 28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Otizmli çocuklar dışında zihinsel, görme ve bedensel engelli çocuk ve gençlere yönelik açılacak Yaz Spor Okulu’na toplam 135 engelli katılıyor.

Üsküdar Cumhuriyet Ticaret ve Meslek Lisesi Spor Salonu’nda 20 Haziran Pazartesi günü saat 11.00’de başlayacak olan 2. Yaz Spor Okulu’nda, engelli çocukların kuvvet, dayanıklılık, hız, esneklik, vücut koordinasyonu, denge, el ve göz koordinasyonu, el ve ayak koordinasyonu, dönme, çömelme, kalkma, dikkat ve hafızalarını geliştirmeye yönelik faaliyetler gerçekleştirilecek.

Çalışmalar, uzmanlar tarafından bireysel, beş ve on kişilik gruplar halinde çocukların engel gruplarına göre basitten zora doğru yapılıyor.

Dünya Bülteni