Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

İnternet’in yaygın olarak kullanılması sonucu bir çok avantaj elde etsek de aynı zamanda bir çok olumsuz getirdi. Bu olumsuzlukların başında da virüsler gelir. Her geçen gün daha fazla gelişen teknoloji gibi aynı zamanda her geçen gün virüsler daha gelişmiş halde çıkmakta. Bunlardan korunmak için çeşitli antivirüs programları ortaya çıksa da hala koruma sağlanamamakta. Hatta geliştirilen bu yeni antivirüs programları sık sık veritabanlarını güncelleyerek en son çıkan virüslere karşı korumayı aktifleştirmek de. Ama virüsler antivirüs programlarından hızlı hareket ettiği için asla tam korunma sağlanmaz. Bunlara ek olarak antivirüs programları bilgisayarı kasar. Eğer sizde bunlardan kurtulmak istiyorsanız deep freeze programını kullanabilirsiniz. Bu program sayesinde bilgisayarınıza her ne yüklerseniz yükleyin yada her ne virüs yüklenirse yüklensin bilgisayarınızı kapatıp yeniden açtığınızda tekrar eski haline gelmekte. Böylece bilgisayarınız her zaman temiz ve sorunsuz kalır. Sizde bu programı indir.com üzerinden indirerek koruma sağlayabilirsiniz.

Program bilgisayarınızda olursa mesela winx oyunları indirdiniz ve bilgisayarı kapatıp açtınız bu esnada oyun silinmiş olur. Böylece çocuğunuzun yada sizin indirebileceğiniz dosyalardan dolayı bir virüs ve hata oluşmaz. Aynı durum bilgisayarınızı başkaları kullandığı zamanda koruma sağlar. İndireceğiniz güvensiz ve reklam içerikli oyun ya da benzer dosyalara karşı kişisel bilgisayarınızı büyük bir korumaya alırsınız. Bunun dışında virüs olmasa dahi sizden kaynaklanan hatalardan dolayı bilgisayarınız zarar görürse dahi bunlarda çözümlenir. Tabi yinede program var diye her siteye girip her türlü dosyayı indirmeyin. Bunları yaparken oyna.com gibi güvendiğiniz siteleri seçin.