Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

FATİH Projesi’nde çalışan ekibi içerisinde görme engelli olan bir takım liderinin de bulunduğunu ifade eden Ekici, o takım liderinin engellilere yönelik olarak bu projede neler yapılabileceğiyle ilgili çalıştığını söyledi.
Bugüne kadar aralarında genel liseler, Anadolu liseleri, Anadolu öğretmen liseleri, fen liseleri, sosyal bilimler liseleri ve engellileri devam ettiği iş okullarına 85 bin akıllı tahta dağıtıldığını söyleyen Ekici, ”Engellilerimizin devam ettiği iş okulları da unutulmamıştır. Meslek liselerine tahta koyamadık ama iş okullarımıza tahta yerleştirdik. Engellilerimizi unutmuş değiliz. Engelli konfederasyonları ve dernekleriyle sayısız görüşmeler gerçekleştirdik. Onlarla işbirliği içindeyiz” şeklinde konuştu.
Ekici, şu anda akıllı tahtaların duvara monte olduğunu ifade ederek, bunların aşağı yukarı hareket edecek şekilde ayarlanabilmesi yönünde çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.