Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

ada Sağlığımız çok önemlidir ve bizler sağlığımıza dikkat etmek zorundayız. Bu nedenle pek çok sağlık uzmanı sizleri bilinçlendirmek adına internet siteleri kurarak, bilgiler vermektedirler. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Dr. Cenk Kiper de kadınlarımızı bilinçlendirmek, jinekolojik rahatsızlıklar ve bunun yanısıra erkek sağlığı hakkında da detaylı bilgileri bizlere sunan başarılı bir doktorumuzdur. Cenk Kiper sık rastlanılan durumlar hakkında bilgiler vermek, uzmanlık alanı ile ilgili merak edilenleri cevaplamak amacı ile kişisel web sayfasını kurmuştur.

Kadınlarımızın kadın hastalıklarını tanıması, olabilecekler konusundaki değerlendirmeleri, doğum ve menopoz hakkında bilgilendirilmesi konularını psikolojik yönden de irdeleyen Jinekolog, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktor Cenk Kiper aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisans yaparak Psikoloji Bilim Uzmanı ve Selçuk Ünversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında yüksek lisans yaparak da Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bilim Uzmanı unvanlarına da sahip olmuştur.

Dr. Cenk Kiper kısa adı CİSEAD olan Cinsel Sağlık, Evlilik ve Aile Danışmanlığı Derneği kurucu başkanlığını da yapmaktadır. Cinsel sağlık ve evlilik hakkındaki sorularınıza da yanıt bulabileceğiniz web sitesinde, siz okurları için kişisel çalışmalarını sürdürmektedir.

http://www.drcenkkiper.com

http://www.cisead.org