Son Yazılar

Engellilerin Hayatını Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar Engellilerin İş Bulma Zorlukları Kamu ve Özel Alanlarda Engellilere Uygun Erişim Sorunları Dil Eğitimi Artık Engelsiz: Yenilikçi Uygulama ile Uzaktan Türkçe Öğreterek Para Kazanın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü: Engelsiz Bir Dünya İstiyoruz Engelliler İçin Yapılan İcatlar: Engelleri Aşan Teknolojinin Zaferi Engellilerin Yalnızlık Sorunsalı: İçsel Mücadele ve Toplumsal Katılım Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

ada Sağlığımız çok önemlidir ve bizler sağlığımıza dikkat etmek zorundayız. Bu nedenle pek çok sağlık uzmanı sizleri bilinçlendirmek adına internet siteleri kurarak, bilgiler vermektedirler. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Dr. Cenk Kiper de kadınlarımızı bilinçlendirmek, jinekolojik rahatsızlıklar ve bunun yanısıra erkek sağlığı hakkında da detaylı bilgileri bizlere sunan başarılı bir doktorumuzdur. Cenk Kiper sık rastlanılan durumlar hakkında bilgiler vermek, uzmanlık alanı ile ilgili merak edilenleri cevaplamak amacı ile kişisel web sayfasını kurmuştur.

Kadınlarımızın kadın hastalıklarını tanıması, olabilecekler konusundaki değerlendirmeleri, doğum ve menopoz hakkında bilgilendirilmesi konularını psikolojik yönden de irdeleyen Jinekolog, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktor Cenk Kiper aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisans yaparak Psikoloji Bilim Uzmanı ve Selçuk Ünversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında yüksek lisans yaparak da Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bilim Uzmanı unvanlarına da sahip olmuştur.

Dr. Cenk Kiper kısa adı CİSEAD olan Cinsel Sağlık, Evlilik ve Aile Danışmanlığı Derneği kurucu başkanlığını da yapmaktadır. Cinsel sağlık ve evlilik hakkındaki sorularınıza da yanıt bulabileceğiniz web sitesinde, siz okurları için kişisel çalışmalarını sürdürmektedir.

http://www.drcenkkiper.com

http://www.cisead.org