Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Görünüşlerin sizi aldatmasına izin vermeyin. Etinize bakıp irkilmeyim ona bakıp kendinden nefrete teslim olmayın. Evet, eski et hiç şüphesiz durur ama nedeni siz bunu okurken bile gözden kayboluyor. Bedeninize bakarak bunun değiştirilebilir bir durum olduğunu fark edin. Etiniz sadece zihninize yanıt verdi.

Sizlerinde forma girebileceğinizi ve manken gibi bir fiziğe ulaşabileceğinizi asla aklınızdan çıkarmayın. Hiç bir şey için pes etmeyin, pes ettiğiniz an bu zaferi kaybedersiniz. Ben zaten şişmanın zayıflamam çok zor, diyenlere gerçekten kızıyoruz. Her insan zayıflamayı başarabilir. Zor yada kolay bir şekilde başarablir. Ama bu konuda asla ve asla imkansızlığı düşünmeyin.

Başarılı bir şekilde kilo vermek için haftalarca uğraşmayın ve sadece lida form kapsüllerini kullanın. Lida ile kısa süre içerisinde fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız.

Ayrıca diyet ile beceremiyorsanız lida kapsülleri ile becerebilirsiniz. Orjinal lida kapsüllerini deneyerek formunuza kavuşacaksınız. Mutlaka deneyip görmelisiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka denemelisiniz.

Şimdi zihninizi değiştiriyor olmanızı kutlayım bilincinizin rahmi İlahi bir fikirle döllendi: kalıcı biçimde özgür, daha kusursuz bir sen’in mümkün olduğu düşüncesi. Bu dölleme, siz içinizde mucizevi bir ölüm ve yeniden doğum sürecinin gerçekleşmesine izin verdiğinizde, ruhunuzun içine girmesi gereken bir sırdır. Eski sen, saplantılı sen acınızın bütün kalıplarını taşıyan artık var olmayı bırakacaktır.