Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Ağırlaşan hayat şartlarının artık hepimizi çok daha fazla zorladığı bilinen ve yaşanan bir gerçektir. İster iş hayatında, ister ev hayatımızda her geçen gün mücadele etmek zorunda olduğumuz birçok problemle karşılaşmıyor muyuz? İşte bu durumdan artık kurtulmanın bir çözümü var. Eğer vücudunuzda yorgunluk, sırt ve baş ağrısı, halsizlik, uykusuzluk gibi problemler yaşıyorsanız, (detoks) yaparak vücudunuzdaki toksinlerden kurtulabilirsiniz ve sağlık sorunlarınız azalabilir. Eskiden bu sistemi kullanmak için sıkı diyetler uygulamak gerekirdi. Şimdi ise bizleri zahmetli diyetlerden kurtarmak amacıyla bu batlar icat edilmiş durumdadır. (ayak bandı) ile vücuttaki zararlı mikrop, toksin ve birikmiş zararlı maddelerden kurtulmak mümkündür.
Peki, bu bantlar ne iş yarar. Size bu konu hakkında biraz bilgi verelim: Vücudunuzda bulunan zararlı toksinleri atmaya, bağışıklık sistemimizin güçlenmesine, lenfatik sistemimizin temizlenmesine, stresi azaltmaya, ruhsal durumu düzeltmeye, uyku kalitesinin yükseltilmesine, yağları çözerek zayıflamaya, kan dolaşımını güçlendirmeye gibi vb. Bu ürünü yatmadan önce ayağınızın altına yapıştırıyorsunuz. Vücuttan toksinler atıldıkça batlar daha açık renk çıkmaya başlar. Sabah uyandığınızda bandı çıkartın ve ayağınızı yıkayın. Bandı çıkardığınızda simsiyah olduğunu göreceksiniz. Bir diğer uygulama ise (Detoks cihazı ) uygulamasıdır. Bu uygulama ile virüslerin, bakterilerin, mayaların, mantarların ve kanser hücrelerinin inaktive olmasına yardımcı olan cihaz ile vücudunuzdaki toksinlerden arınacaksınız. Bu cihazın çalışma prensibi özel bir kabın içerisine eller veya ayaklar konularak çalıştırılır. Belirli bir süre sonra el ve ayaklarımızda bulunan reflex noktalarından, hücre duvarları arasında birikmiş olan toksin maddeler çıkmaya başlar. Bu arınma metodu hücre duvarları arasında oluşan toksin maddelerin vücudun dışına atılmasını sağlar.
Siz de ister bant yoluyla isterseniz cihaz alarak veya ikisini birden alarak vücudunuzdaki toksinlerden kurtulabilirsiniz.