Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Cildi çok daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmak ve cilde canlılık kazandırmak için yapılan kimyasal peeling adı verilen işlem cildin hasarlı görülen üst bölümlerinin soyulması şeklinde gerçekleşmektedir. Cansız hale gelen bu bölümlerin soyulmasının ardından cildin alt bölümde yeniden hayat kazanması Antalya güzellik merkezi uygulamalarıyla sağlanabilmektedir.

Kimyasal Peeling Uygulamasını Kimler Yaptırabilir?

Farklı şiddetlerde ve cildin ihtiyaç duyduğu farklı işlemlerde yapılması mümkün olan kimyasal peeling işlemlerinde Antmed farklı yaş gruplarına yönelik olarak bu tür işlemleri yapabilmektedir. Açık yaraların bulunması, uçuk enfeksiyonu riskinin bulunması veya sivilceleri azaltmaya yönelik bir ilaç kullanımının varlığı dışında tüm kişilerde kimyasal peeling uygulaması sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

Kimyasal Peeling Hangi Cilt Sorunlarını Çözer?

Kimyasal peeling işlemi ile birlikte hafif ve orta şiddette kendini gösteren sivilce problemleri başta olmak üzere akne izlerinin de ortadan kaldırılması sağlanabilmektedir. Bu noktada Antalya Lazer Epilasyon merkezi olarak güvenilirliğini ispat eden Antmed’den destek alınabilir. Yaşlılık ve güneş lekeleri karşısında da etkili olan bu yöntem cilt kuruluğuna karşı da iyi bir çözüm olmaktadır.

http://www.antmed.com.tr/