Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?

Cildi çok daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmak ve cilde canlılık kazandırmak için yapılan kimyasal peeling adı verilen işlem cildin hasarlı görülen üst bölümlerinin soyulması şeklinde gerçekleşmektedir. Cansız hale gelen bu bölümlerin soyulmasının ardından cildin alt bölümde yeniden hayat kazanması Antalya güzellik merkezi uygulamalarıyla sağlanabilmektedir.

Kimyasal Peeling Uygulamasını Kimler Yaptırabilir?

Farklı şiddetlerde ve cildin ihtiyaç duyduğu farklı işlemlerde yapılması mümkün olan kimyasal peeling işlemlerinde Antmed farklı yaş gruplarına yönelik olarak bu tür işlemleri yapabilmektedir. Açık yaraların bulunması, uçuk enfeksiyonu riskinin bulunması veya sivilceleri azaltmaya yönelik bir ilaç kullanımının varlığı dışında tüm kişilerde kimyasal peeling uygulaması sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

Kimyasal Peeling Hangi Cilt Sorunlarını Çözer?

Kimyasal peeling işlemi ile birlikte hafif ve orta şiddette kendini gösteren sivilce problemleri başta olmak üzere akne izlerinin de ortadan kaldırılması sağlanabilmektedir. Bu noktada Antalya Lazer Epilasyon merkezi olarak güvenilirliğini ispat eden Antmed’den destek alınabilir. Yaşlılık ve güneş lekeleri karşısında da etkili olan bu yöntem cilt kuruluğuna karşı da iyi bir çözüm olmaktadır.

http://www.antmed.com.tr/