Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Cildi çok daha sağlıklı bir görünüme kavuşturmak ve cilde canlılık kazandırmak için yapılan kimyasal peeling adı verilen işlem cildin hasarlı görülen üst bölümlerinin soyulması şeklinde gerçekleşmektedir. Cansız hale gelen bu bölümlerin soyulmasının ardından cildin alt bölümde yeniden hayat kazanması Antalya güzellik merkezi uygulamalarıyla sağlanabilmektedir.

Kimyasal Peeling Uygulamasını Kimler Yaptırabilir?

Farklı şiddetlerde ve cildin ihtiyaç duyduğu farklı işlemlerde yapılması mümkün olan kimyasal peeling işlemlerinde Antmed farklı yaş gruplarına yönelik olarak bu tür işlemleri yapabilmektedir. Açık yaraların bulunması, uçuk enfeksiyonu riskinin bulunması veya sivilceleri azaltmaya yönelik bir ilaç kullanımının varlığı dışında tüm kişilerde kimyasal peeling uygulaması sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

Kimyasal Peeling Hangi Cilt Sorunlarını Çözer?

Kimyasal peeling işlemi ile birlikte hafif ve orta şiddette kendini gösteren sivilce problemleri başta olmak üzere akne izlerinin de ortadan kaldırılması sağlanabilmektedir. Bu noktada Antalya Lazer Epilasyon merkezi olarak güvenilirliğini ispat eden Antmed’den destek alınabilir. Yaşlılık ve güneş lekeleri karşısında da etkili olan bu yöntem cilt kuruluğuna karşı da iyi bir çözüm olmaktadır.

http://www.antmed.com.tr/