Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Güzellik, kadın erkek demeden herkesin özen gösterdiği, dış dünyaya karşı kendini daha iyi tanıtıp, kişilerin öz güveninin yerine gelmesini ve hayatta dikkat çekici olup insanların, daha önemlisi insanın kendisini beğenmesidir. Giyim, davranışlar, saçlar, kremler ve makyaj insanı güzelleştirmez bunlar sadece var olan güzelliği pekiştirir. Güzellik adına sahip olduğumuz en değerli varlık cildimizdir.

Bu nedenle tüm bakım ve güzellik hizmetleri öncelikli olarak cilt üzerine yoğunlaşır. Tıpkı Konya’da buluna Elif güzellik gibi. Elif güzellik gelen her müşterisine standart olarak kalıplaşmış yöntemleri uygulamak yerine kişinin yapısını analiz ederek bu doğrultuda hizmet veriyor. Kişinin cilt yapısına en uygun olan bakım ve yöntemler uzman doktor, estetisyen ve biyologlar eşliğinde belirlendikten sonra uygulama aşamasına geçiliyor.

Konya güzellik salonu alanında hizmet veren en başarılı güzellik merkezlerinden biri olan Elif güzellik 1998 yılından bu yanan başta Konya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Uzun yıllardan bu yana hizmet verdikten sonra kadrosuna yeni doktorlar dahil eden Elif güzellik 2010 yılında poliklinik olarak hizmet vermiş daha sonrasında ise 2012 yılında yılın En İyi Güzellik Merkezi Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır.

Lazer epilasyon merkezleri arasında da bölgenin lideri konumunda olan Elif güzellik; cilt bakımı, lazer, vücut çatlakları, zayıflama ve diğer hizmetler kategorilerinde 50’ye yakın alanda hizmet veriyor. Elif polikliniği hijyenik ve sağlıklı ortamlarda uzman kişiler tarafında cilt sağlığı ve güzellik alanında profesyonel hizmetler sunarak, gerçek güzelliğinizi ortaya çıkarıyor.