Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

Solunum yolları ile alakalı sorun yaşayan kişilerin yüzene taktığı özel olarak yapılmış tıbbı gereçlere maske denir. Maskelerin kullanımını rahat hale getiren işlevsel özelliğe sahip (bükülebilen Katlanabilen) kenarlıkları olur buna maske teli denir.

Maske teli; Tek telli maske teli, çift telli maske teli ve yapışkanlı çift telli maske olarak ayrılmaktadır

Tek Telli Maske Teli

Yüzde rahat kullanım sağlar, tek kullanımlıktır, cerrahi operasyonlar için üretilmiştir, maskenin kenarındaki teller yüzde rahat oturuşu sağlar. Maske teli çok önemlidir, telin yapımında kullanılan malzemeleri sektöre plastik etiket ambalaj firmaları sağlamaktadır. Acay Plastik maske teli, Burun klipsi ve maske klipsi üreten firmalardan biridir. Acayplastik.com adresinden ürünlerini inceleyebilirsiniz çok fonksiyonel ürün üretimi vardır.

Çift Telli Maske Teli

Tıbbi maskedir, bu maskelerde kullanılan maske teli ve burun klipsi cerrahi operasyonlar için daha işlevseldir. Burun klipsi burnu acıtmadan yüze temas eden özel bir maddeden yapılmıştır. Çift telli maske N95, FFP3, FFP2, FFP1 maskeler için üretilir.

Yapışkanlı Çift Telli Maske Teli

Bu maske çeşidi de tıp sektöründe kullanılmaktadır. Çok işlevseldir. Yapışkan özelliği ile basınca dayanıklıdır. Bu ürün de tıbbı operasyonlarda ve cerrahi müdahalelerde kullanılan N95, FFP3, FFP2, FFP1 maskelerinde kullanılmaktadır.

Maske klipsi, maske üretiminde kullanılan malzemelerden biridir. Yapışkanlı çift telli klips, tek telli klips ve çift telli klips olarak üretilmektedir. Yüz şekline göre özel olarak üretilenleri vardır. Genellikle tek kullanımlıktır. Sağlam bükülebilir yüzde rahatça kullanım sağlar. Maske klipsi çoğunlukla N95, FFP3, FFP2, FFP1 maskelerin üretiminde kullanılır.

Maske, maske teli, maske klipsi Burun klipsi gibi ürünler medikal sektöründe kullanılır. Tekstil ve plastik firmaları bu tür ürünleri üretebilmek için tedarikte ortak çalışır. Hassasiyeti yüksek, sürekliliği olan ürünlerdir.