Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

 

BMB Su Arıtma :: Kasalı Cihaz ÜretimiBMB Su Arıtma, Türkiyede kurulu olan ve Türk, Amerikan & Fransız girişimciler tarafından yönetilen, nano teknolojik su arıtma cihazları ve sistemleri üreticisidir. 2006 yılında kurulan firmamız, su arıtma teknolojilerinde global lider olmak için odaklıdır.

%100 Türk Üretimi Su Arıtma Sistemlerimiz:

 • Mümkün olan en lezzetli ve sağlıklı içme suyu üretir
 • Evinizi ve ekipmanlarınızı düşük kaliteli sudan korur
 • Nano Teknoloji ile donatılmış olup düşük maliyet ile yüksek kapasitede çalışır
 • BMB Su Arıtma Gerçek Seçici Filtrasyon’u (True Selectve Filtration) gerçekleştiren ilk firmadır; tortu, nano partikül, kireç, mikroorganizma, ağır metal ve zirai ilaçlar gibi zararlı maddeler filtre edilirken, kalsiyum ve magnezyum gibi doğal minerallerin serbest kalması sağlanır. Nano Teknoloji sayesinde Seçici Filtrasyonu sağlayan cihazımız, diğer su arıtma teknolojilerden farklı bir prensipte çalışır.

  Alkalin ve Detox Ters Ozmos Su Arıtma Cihazlarımız suyun doğal lezzetine dokunmadan sağlıklı yaşama katkıda bulunuyor. Ana Giriş ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Nano Teknoloji ile donatılı olup düşük maliyete mümkün olan en yüksek kalitedeki suyu üretir.

  BMB Su Arıtma ayrıca Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde 100’den fazla dünya çapında bilinen markaya su arıtma cihazları ve sistemlerini fason olarak üretir.

   

  http://www.bmbsuaritma.com.tr