Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

 

BMB Su Arıtma :: Kasalı Cihaz ÜretimiBMB Su Arıtma, Türkiyede kurulu olan ve Türk, Amerikan & Fransız girişimciler tarafından yönetilen, nano teknolojik su arıtma cihazları ve sistemleri üreticisidir. 2006 yılında kurulan firmamız, su arıtma teknolojilerinde global lider olmak için odaklıdır.

%100 Türk Üretimi Su Arıtma Sistemlerimiz:

 • Mümkün olan en lezzetli ve sağlıklı içme suyu üretir
 • Evinizi ve ekipmanlarınızı düşük kaliteli sudan korur
 • Nano Teknoloji ile donatılmış olup düşük maliyet ile yüksek kapasitede çalışır
 • BMB Su Arıtma Gerçek Seçici Filtrasyon’u (True Selectve Filtration) gerçekleştiren ilk firmadır; tortu, nano partikül, kireç, mikroorganizma, ağır metal ve zirai ilaçlar gibi zararlı maddeler filtre edilirken, kalsiyum ve magnezyum gibi doğal minerallerin serbest kalması sağlanır. Nano Teknoloji sayesinde Seçici Filtrasyonu sağlayan cihazımız, diğer su arıtma teknolojilerden farklı bir prensipte çalışır.

  Alkalin ve Detox Ters Ozmos Su Arıtma Cihazlarımız suyun doğal lezzetine dokunmadan sağlıklı yaşama katkıda bulunuyor. Ana Giriş ve Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri Nano Teknoloji ile donatılı olup düşük maliyete mümkün olan en yüksek kalitedeki suyu üretir.

  BMB Su Arıtma ayrıca Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde 100’den fazla dünya çapında bilinen markaya su arıtma cihazları ve sistemlerini fason olarak üretir.

   

  http://www.bmbsuaritma.com.tr