Engelli Haltercilerden Madalya Sözü

Engelli Haltercilerden Madalya Sözü

Engelli Haltercilerden Madalya Sözü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor’un Türkiye Şampiyonasından 10 Rekor ve 5 Madalya ile Dönen Engelli Haltercileri…

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor’un Türkiye Şampiyonasından 10 rekor ve 5 madalya ile dönen engelli haltercileri, kulüp başkanı Fahrettin Kandemir’e temmuz ayında Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da yapılacak Dünya Engelli Halter-Power Lifthing Şampiyonası’ndan başarıyla dönecekleri sözünü verdi.

Kulüp Başkanı Fahrettin Kandemir, kendisini ziyarete gelen engelli sporcular Özlem Becerikli, Cihan Kubilay, Turan Mutlu ve Selçuk Serindere’yi Konya’da yapılan müsabakalardan başarıyla dönmelerinden dolayı kutladı.

Alınan dereceleri önemsediklerini bildiren Kandemir, haltercilere şöyle seslendi:

‘Sizleri içtenlikle kutluyorum. Bu aldığınız dereceler ve spor yapmanız sizi yaşama bağlar. Biz de sizi desteklemeye devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu engellilerin spor yapmasına büyük önem veriyor.’

Engelli Halter Takımı Antrenörü Şule Şahbaz ise Kandemir’e takım ve çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Şahbaz, Konya’da kırdıkları rekorlar ve kaldırdıkları ağırlıklarla sporcularının Milli Takımda yer alacağına inandığını ifade etti. Engelli Halterciler ise Başkan Kandemir’e Dünya Şampiyonasında başarılı olma ve madalya sözü verdi.

Bir cevap yazın