CİHAZ İLE SU KAÇAĞI BULMA

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Profesyonel su tesisatçısı

Boğaziçi İstanbul Tesisat yaygın servis ağı ve gelişmiş ekipmanları ve uzman kadrosu ile istanbulun tüm ilçelerine su tesisat hizmeti vermektedir.
Hizmetlerimiz;

CİHAZ İLE SU KAÇAĞI BULMA

Faturalarınız beklediğinizden fazlamı geliyor rutubet ve nem kokusumu alıyorsunuz aman dikkat!!

Su kaçağı problemi bir çok farklı problemi de beraberinde getiren ve zorlu durumlara yol açabilen, çoğumuzun karşı karşıya kaldığı veya kalabileceği bir durumdur. Teknik donanıma sahip uzman bir ekip olmadan yapılan yanlış uygulamalar ile işler daha da çekilmez bir hal alabilmektedir. Su sızıntısı zaman ile kendini belli eden bir problemdir alt kata sızması durumunda komşunuz ile ilgili problemlere yol açabilmektedir zaman zaman da işler mahkemelere kadar uzanabilmektedir. Komşuluk ilişkileri zedelenebilmektedir. Yanlış uygulamalardan kaynaklanan hasar ise çok büyük olup sizi ve komşunuzu olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu tarz yanlış uygulamalar iş süresini uzatmakta ve iş maliyetini artırmaktadır. Bunun için deneyimli bir Su tesisat ustasıçağırarak yardım talep etmek en doğru çözümdür.

Tesisatta su kaçağı olduğunu nasıl anlaya bilirim?

Faturalarda kendini belli eden bu problemin tespiti için kolay bir yol vardır. Evinizdeki ve ya iş yerinizdeki tüm su bataryalarını kapalı durumda tutup su sayacınızı kontrol edin. Eğer hala sayacınız dönmekte ise su tesisatınızı, kalorifer tesisatınızı kontrol ettirmekte fayda var.

KANAL TIKANIKLIĞINDA HIZLI ÇÖZÜM
SERTİFİKALI İTHAL EN SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ CİHZLARIMIZLA VE UZMAN EKİBİMİZLE KANAL ve GİDER TIKANIKLIĞI SORUNLARINIZDA KESİN ÇÖZÜMÜ SUNUYORUZ

İstanbul’da Boğaziçi Tesisat olarak bina içi ve dışı kanal tıkanıklığı , gider tıkanıklığı gibi problemlerinizde yine en kalıcı,en hızlı ve en profesyonel çözümü sizlere sunmaktayız.En yeni teknolojik ekipmanlarla donattığımız işinde uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Firmamızın elinde bulundurduğu sertifikalı KAMERALI KANAL AÇMA cihazı ve KANAL AÇMA ROBOTU ile güvenli ve hızlı bir şekilde KANAL TIKANIKLIĞI ,KANALİZASYON AÇMA işlemlerinde hasara yer vermeden profesyonel çözümü sunmaktadır.

Kanallar, sağlıklı bir yaşam alanı sağlamak için oluşturulmuş alt yapının birer parçasıdır.Evsel ve fabrikasal atıkların tek bir merkezden logara tahliye edilmesini sağlamaktadır bu kanallar.Belki Uzun süre önce tıkanan kanalınızın farkına herhangi bir gider noktamız tıkandığında varabilirsiniz.Su ve atık madde atımının devam etmesi halinde bu maddelerin binamızın alt kısımlarında birikmesi nedeniyle özellikle alt katlarda suyun çekilmesine neden olabilmektedir.KANAL TIKANIKLIĞIndan en çık etkilen yer zemin kat ve bodrum katları olmaktadır.Eski usul yöntemlerle uygulanan kanal açma operasyonlarında kanalların ancak belli bir noktasına kadar ulaşılabiliyordu ve uygulanan işlemlerin hep yarım kalmasına neden olmaktaydı.Bu tarz yarım kalan uygulamalarda kırılma veya çökme gibi hasarlara neden olup işlemler hattınızın değiştirilmesine kadar uzamaktaydı.Boğaziçi tesisat olarak günümüz teknolojisinin bize sunmuş olduğu en gelişmiş ekipmanlarla ve uzman ekibimizle KANAL AÇMA işlemlerinizi hiçbir şekilde kanalınızın ve evinizin hiçbir noktasına zarar vermeden yapabilmekteyiz.KAMERALI KANAL AÇMA cihazlarıyla sorunun tam olarak nerde olduğunu tespit etmek suretiyle KANAL AÇMA ROBOTLARIYLA sorununuzu kalıcı şekilde çözmekteyiz.

ROBOT İLE TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

TUVALET VE LAVOBO TIKANIKLIĞI, SU KAÇAĞI,PİMAŞ AÇMA,PETEKTEMİZLİĞİ,KANAL AÇMA İŞLEMLERİNDE ÖZEL CİHAZLARIMIZLA EN HIZLI VE KALICI ÇÖZÜMÜ SUNMAKTAYIZ.

TUVALET TIKANIKLIĞI gerçektende zorlu durumlara yol açan bir problemdir. Üstelik tuvalet tıkanıklığını açmaya çalışırken yapılan hatalar giderinizin ek yerlerinden oynamasına ve ya delinmesine bu sebeple SU KAÇAĞI gibi daha büyük sorunların çıkmasına neden olmaktadır.

TUVALET TIKANIKLIĞI ve KLOZET TIKANIKLIĞI tesisatın, gider borularınızın düzgün döşenmemiş olması ve yanlış kullanımlardan dolayı oluşmaktadır. Tesisatın döşenme esnasında fazla dirsek kullanılması ve yatay döşenmiş boruların gereğinden uzun olması tıkanıklığa sebebiyet verebilmektedir. Fazla dirsek kullanılan tesisatlarda tıkanıklığı açma çalışmalarınız sırasında ek yerlerinin oynaması ve su sızıntısı gibi daha büyük sorunlara yol açması olasıdır. Bu yüzdendir ki bu tür problemlerde yapmanız gereken ilk iş kurumsal bir firmaya başvurmaktır. İstanbul’da hizmet veren Boğaziçi Tesisat firmamızın aramanız gereken ilk firma olmasının nedeni basittir. TEKNOLOJİ VE KALİTE.

Kalitesinden asla ödün vermeyen firmamız her zaman olduğu gibi teknolojik ekipmanları ve konusunda uzman personeli ile sizlere en hızlı ve en kaliteli çözümü sunmaktadır. Arayın servisimiz hemen gelsin.

Bizi Destekleyenler: evden eve nakliyat