Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?
Samsung’un en çok sattığı teknoloji ürünlerinde biri olan cep telefonları alanında sürekli yeniliklere gittiği biliniyor. Bunun için Ar- Ge çalışmalarına büyük bir önem veren firma bir yıl boyunca elde ettiği verileri ve gelişmeleri o yıl çıkacak olan üründe kullanıyor ve bu sayede de yeniliklerin öncüsü olurken insanlara daha fazla teknoloji sunarak pazar payını arttırıyor.
En büyük rakibi olan Apple ile aralarında sıkı bir rekabet bulunan Samsung Galaxy S5 telefonunun ardından yeni bir ürün çıkarmadı. Samsung S5’ten sonra adını hiç anmasa ve şu ana kadar şirketten hiçbir bilgi sızdırılmamasına karşın yeni telefonu S6 üzerinde çalıştığı tahmin ediliyor. Yeni cep telefonunun adı netlik kazanmış değil ancak bugüne kadar Galaxy modeli altında S serisi olarak ürettiği telefonlar üretim yılına bağlı olarak numarası da yükseliyor.
İsim verme bu kural çerçevesinde gelişirken yeni akıllı telefon isminin de S6 olması bekleniyor. Akıllı cep telefonları alanında bir ilk olarak 4K video ve 21 gerçek megapiksel kamera çözünürlüğüne sahip olması bekleniyor.  Şirketten beklenen bir diğer ürün ise Galaxy Note 4 tablet ve akıllı telefon birleşimi olan bu özel cihazında 2015 yılında çıkması bekleniyor.
Bilgisayar üretimi alanında da dünya evi olan Samsung yeni nesi ultrabook bilgisayarlar sayesinde de daha ince ve daha hafifi bilgisayarların yanında daha yüksek performansa ve görüntü kalitesine sahip bilgisayarla üreterek de teknoloji çılgınların her ihtiyacını karşılıyor. Yeni Samsung ürünlerinden ve teknolojik gelişmelerden haberdar olmak için donanım günlüğü adresini ziyaret edebilirsiniz.