Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Bugün kullandığımız akıllı telefonların yaygınlaşmasında en büyük etken İphone’nin çıkardığı kullanışlı, estetik telefonların etkisi çok büyük. Ürettiği akıllı telefon modelleri ile dünya da geniş bir pazara ulaşan Apple firması 2010 yılında ABD’de tanıttığı İphone 4 ile tüm dünyaya daha teknolojik ve donanımlı bir telefon sunmuştu.

O tarihten bugüne kadar milyonlarca tüketicinin tercih ettiği İphone 4 modellerinin bazı eksik ve olumsuz yanları da mevcuttu. Dünya da ve ülkemizde olduğu gibi en büyük şikayetlerin başını ekranla ilgili sorunlar oluşturuyordu. Herhangi bir darbe sonucunda telefonun donanımsal özelliklerine zarar gelmezken sadece fiziki zararlar meydana geliyordu ki bunu da ekranlar oluşturuyordu.

Binlerce kullanıcının korkulu rüyası haline gelen iphone 4 ekran kırılması sorunu artık kolaylıkla düzeltilip tamir edilebiliyor. Sadece birkaç saat içerisinde İphone telefonunuzun ekranında ve ya dokunmatiğinde oluşan sorunlar orijinal parçalar, uzman kişiler tarafından çözülüyor.

Hemen hemen her kullanıcının yaşadığı bu sorun farklı şekilde kendini gösteriyor. İlk olarak iphone 4 ekran toplamda 2 farklı ekrandan oluşur. Eğer telefonunuzun dokunmatiği çalışıyorsa bu durumda üst kısımda yer alan koruyucu ekran zarar görmüştür. Telefonunuzun dokunmatiği çalışmıyorsa bu durumda da büyük ihtimalle her iki yüzeyde bulunan ekran hasar görmüştür.

Bu şekilde sorunun kaynağı belirlenerek, spesifik çözümler uygulanıyor. Böylelikle de gereksiz masraftan ve zaman kaybından kurtularak en kısa zamanda uygun fiyatlarla İphone 4 ekran tamiri yapılıyor.