Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

Bugün kullandığımız akıllı telefonların yaygınlaşmasında en büyük etken İphone’nin çıkardığı kullanışlı, estetik telefonların etkisi çok büyük. Ürettiği akıllı telefon modelleri ile dünya da geniş bir pazara ulaşan Apple firması 2010 yılında ABD’de tanıttığı İphone 4 ile tüm dünyaya daha teknolojik ve donanımlı bir telefon sunmuştu.

O tarihten bugüne kadar milyonlarca tüketicinin tercih ettiği İphone 4 modellerinin bazı eksik ve olumsuz yanları da mevcuttu. Dünya da ve ülkemizde olduğu gibi en büyük şikayetlerin başını ekranla ilgili sorunlar oluşturuyordu. Herhangi bir darbe sonucunda telefonun donanımsal özelliklerine zarar gelmezken sadece fiziki zararlar meydana geliyordu ki bunu da ekranlar oluşturuyordu.

Binlerce kullanıcının korkulu rüyası haline gelen iphone 4 ekran kırılması sorunu artık kolaylıkla düzeltilip tamir edilebiliyor. Sadece birkaç saat içerisinde İphone telefonunuzun ekranında ve ya dokunmatiğinde oluşan sorunlar orijinal parçalar, uzman kişiler tarafından çözülüyor.

Hemen hemen her kullanıcının yaşadığı bu sorun farklı şekilde kendini gösteriyor. İlk olarak iphone 4 ekran toplamda 2 farklı ekrandan oluşur. Eğer telefonunuzun dokunmatiği çalışıyorsa bu durumda üst kısımda yer alan koruyucu ekran zarar görmüştür. Telefonunuzun dokunmatiği çalışmıyorsa bu durumda da büyük ihtimalle her iki yüzeyde bulunan ekran hasar görmüştür.

Bu şekilde sorunun kaynağı belirlenerek, spesifik çözümler uygulanıyor. Böylelikle de gereksiz masraftan ve zaman kaybından kurtularak en kısa zamanda uygun fiyatlarla İphone 4 ekran tamiri yapılıyor.