Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

2012 yılında ABD’de San Francisco eyaletinde tanıtılan İphone 5 Apple firmasının çıkardığı en son modeldir. Bu tarihten 5C ve 5S şeklinde 2 farklı model çıkararak kendi tarihinde bir ilke imza atan İphone firması İphone 5 modeliyle ekran anlamında da bir ilke imza daha attı.

Daha büyük bir ekranla daha net görüntüler elde etmeyi amaçlayan firma iphone5 ekran boyutunun arttırılmasıyla bir anlamda telefon dayanaklılığından da ödün vermiş hale geldi. Ekran boyutunun büyümesiyle daha az dayanak noktasına sahip olan telefon bu nedende dolayı birçok sorunun oluşmasına neden oldu.

Yere düşme, çarpma ve herhangi bir darbe durumunda ekran tuzla buz oluyor ve kullanılamaz hale geliyordu. Çok sık yaşanan bir sorun olması nedeniyle artık iphone5 ekran kırığı gibi sorunlar daha ekonomik fiyatlarla sadece 1 saat içerisinde orijinal parçalarla değiştirilip sağlam bir şekilde tamir ediliyor.

İphone5 ekran tamir fiyatı 159 TL olup kargo aracılığıyla gönderilip 1 iş günü içerisinde adrese teslim gönderiliyor. Kırılan erkan tamir edildikten sonra kalite kontrol birimi tarafından son kontrolleri yapılır sonrasında ise telefonunuz zarar görmeyecek şekilde paketlenerek adresinize teslim edilir. Sadece İphone5 değil tüm İphone tablet, İpad gibi ürünlerinizde oluşan yazılımsal ve ya donanımsal tüm sorunları çözerek ürününüzü sağlam ve orijinal bir şekilde sizlere edilir.

Bizi Destekleyenler: evden eve nakliyat