Son Yazılar

Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla İstanbul Erkek Berberi ve Erkek Güzellik Merkezi Toplumsal Yaşamda Engellilik ve Zorluklarla Baş Etme Engellilerle İlgili Sosyal Sorumluluk Projeleri Neden Önemli? Ampute futbol ile ilgili faydalı bilgiler Kamagra Jel Nedir? Faydaları Nelerdir? Diz Protezi Ameliyatı Aquaman ve Kayıp Krallık Ne Zaman Vizyon’a Girecek

Hiç birimiz evimizde büromuzda vb. yaşam alanlarımızın dağıtılmasını kırılmasını sevmeyiz. Bu yüzden bir iş yapılacaksa gerek ustalar gerekse bizler tarafından kırılmadan çözüm bulunmasını deneriz. En çok karşılaşılan konu olan boru tıkanıklığını zararsız şekilde atlatmaya bakarızKırmadan boru tıkanıklığı açma çözümleri konusunda her geçen gün yenilikler bulunmaktadır. Eski yöntemlerden eser kalmayan yöntemlerden günümüzde çağlar atlamış durumdayız. Artık tıkanıklıkları aletler yöntemi ile kırmadan veya ilaçlar yöntemi ile çözebiliyoruz.

Yaşam alanlarımızda en çok tıkanıklık yaşanan yer tuvaletlerdir. Gerek atılan tuvalet kağıtları gerekse diğer atılan atıklar yüzünden tesisatın eski olması yada düzenli temizliği yapılmamasından tuvalet tıkanıklığı açma konusunda bir çok kez toz ilaçlara ihtiyaç hepimiz duymuşuzdur. Bayanların bir çok metodu bu konuda vardır. Tazyikli su dökerek çözüm aramaya başladıkları bu konuda lavabo açıcı tozlarla bu yollarda devam ederler. Açılması çok zor olan lavabolarda en son çare olarak tesisat ustası çağırarak son çözüm yolunu denerler.

Kalabalık ailelerde en sık ortak kullanım alanı banyolardır. Banyo tıkanıklıkları sık yaşanılan bir durumdur. Tuvalet tıkanıklığını banyo tıkanıklığı açma işlemleri takip etmektedir. Genellikle saçlarımızdan dökülen teller yüzünden tıkanan banyo lavabolarının tıkanıklığını önlemek için düzenli olarak tazyikli su kullanılmalıdır. Banyo ve tuvalet  lavaboları için özel üretilen açıcılar lavabo tıkanmadan da kullanılmalıdır. Düzenli olarak tesisatların bakımınıda yaptırmamız gerekmektedir.