Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir kurumun, ya da bir kişi için, internet ortamında gerek tanıtım amaçlı , gerek ise paylaşım amaçlı , online olarak kurulan sitelere web sitesi denir.  Web sitelerinin yapılış ve tasarlanma sürecine de web tasarımı denir. Müzik , video , resim  , program gibi verilerin  bulunduğu sayfalara web sayfası denir. Yani web sitesini açılan sayfaların bütünü olarak da algılayabiliriz.

İnternetin gelişmesi süreci içerisinde  çok fazla sayıda web sitesi oluşturulmuştur. Bu web sitelerindeki amaç  kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Web tasarımı  web sitesinin içeriğine göre yapılmalıdır. Web tasarımını yapacak olan kişi , konunun içeriği , ciddiyedi , kullanıcıların statüsüne göre değişme gösterebilir.  Örneğin ; resmi bir sitenin web tasarımı yapılırken ,  o sitenin ciddi bir tasarım göstermesi lazımdır. Tasarım o kadar önemlidir ki bir kurumun, veya bir firmanın amacını insanlara yansıtmaktadır.

Eğer bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız  web tasarımınızı içeriğinizi düzenleyecek olan web tasarım firmaları mevcuttur. Siz  sitenin içeriğini ve nasıl olması gerektiğini web tasarım firmalarına bildirtikten sonra , onlar sizin söylediklerinizi esas alarak güzel tasarımlar yapacaklardır. Web tasarım için öyle sanıldığı kadar yüksek fiyatlar da istenmemektedir. Yapılan emeğin sonucunda çok cüz-i bir miktar karşılığında güzel bir web tasarımına sahip olabilir ve kendi sitenizi yönetebilirsiniz.