Son Yazılar

Fildişi Tesbihler OKB’nin Tedavisi: İlaçlar ve Psikoterapi Seçenekleri 2024 Mart evde bakım aylıkları ödemeleri ! Engelli Bireylerin Gelecek Endişeleri ve Umutları Engelli Dostu Mekanlar Nasıl Olmalı? Engellilere Uygun Şehir Planlaması: Merdivenli Alanlarda İyileştirmeler Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek Ne Anlama Gelir? Medyum Okşan Şizofreni Belirtileri: Farkındalık ve Destek Ayrık Omurga Hastalığı: Spina Bifida
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Güney Koreli merkezli teknoloji firmalarından olan LG, yenilikçi tasarımlarına ve sıra dışı cihazlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Son yıllarda daha fazla çözünürlük sağlaması için telefonlarda da esnek ekran dizaynına gidilmeye başlandı. Bu konuda öncülük eden LG, G Flex modeliyle büyük bir ilgi gördü. Sırada G Flex 2 modeli bulunuyor ve telefon yakın zamanda raflardaki yerini alacak. Son dakika haberler, teknolojiden gelişmeler için sitemizden yararlanabilirsiniz.

CES 2015’te tanıtılan telefon hakkında önceki zamanlarda da çok sayıda bilgi sızdırılmıştı. Mart ayında cihazın küresel olarak satışlarına başlanacak. LG firmasının yapmış olduğu açıklamaya göre Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Avrupa’da telefon raflardaki yerini alarak kullanıcılarla buluşmuş olacak. Çok sayıda teknoloji meraklısı farklı teknik özelliklerinden ötürü bu cihazı sabırsızlıkla bekliyor. Güncel haberler, dünyadan olaylar ve birçok konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız haber kaynağımız tam da size göre olacaktır.

kolayhaber.net sunmuş olduğu kaliteli hizmetlere, geniş çaplı çok sayıda haber sunmaya ve doğru yayıncılığa hız kesmeden devam ediyor.