Kırmadan su kaçağı tespiti

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Kırmadan su kaçağı tespitini sunabilmemiz için çağrı merkezlerimizin diğer ucunda bekleyen personellerimizle iletişime geçerek, adres, telefon,  semt, ad ve soyadınızın bilgilerini bırakmanız gerekmektedir. Çalışma saatlerimiz içerisinde sizlere belirtilen günde gelerek, kaçak olup olmadığının kontrollerini yapabilme imkanına sahibiz. Hızlı ve güvenilir şekilde her türlü boruların içindeki kireçler, kırılmalar yada farklı sebeplerden ötürü oluşan sızıntıların önüne geçmek gayet mümkündür. Binanıza geldikten sonra baştan sona kadar tüm yüzeylerin taranmasını yapacağız fakat su seslerinin nereden geldiğini bize söylemeniz durumu bir miktar daha hızlandırmamıza olanak sağlayacaktır.

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti yapmak, kurumsal bir firmada güvenin simgesidir. Yer döşemeleri, ahşap yada fayans yüzeyler, duvarların arka bölümlerindeki açıklıklarda bulunan tesisatlarda her zaman sorun oluşabilir. Yeni yapılmış ve ilk kullanıcısı olarak yerleştiğiniz evlerinizde, birkaç sene içinde borularda patlama olursa farklı sebeplerden kaynaklandığının bilinmesi gerekir. Düşük kalite ve standartların altında üretilen ucuz boruların döşenmesi yada pahalı ve kaliteli bir ürün olsa bile evinizdeki kalanların atık borularına metal, sert ve erimesi mümkün olmayan, yıpranmasına elverişli cisimlerin atılmasını sağlaması, moloz yığınlarının inşaat aşamasında borularda kalması gibi çok sayıda kriter ana faktör olabilir. Asıl önemli olan bu sorun nasıl aşılabilir? Duvar kabarmaları, duvarların yüzeylerinde dökülmeler gibi fiziksel aşınmaların oluştuğu bir binada boruların yerlerinin bilinmesi, borulardaki su oranlarında düşme olup olmadığı, sızıntıların nerelere kadar ulaştığı ve hangi borunun değiştirilmesi gerektiği… gibi işlemlerde binalarınıza hiçbir zarar vermeden çalışmamız son derece kolaydır. İleri teknoloji ve pahalı cihazlar ile donanmış, başarılı analizler yapmamıza elverişli koşulları bizlere sunan kırmadan su kaçağı bulma aletlerimiz ile her zaman az bir tadilat ile işlemleri tamamlamamız mümkündür. Yeni açılan küçükçekmece su kaçağı tespiti servis noktamız daha hızlı hizmet verebilmek için kurulmuştuır.

Kırmadan su kaçağı tespitini yaptık ve aşınmaların fazla olmadığını kameralı ekipmanımız ile kararlaştırılırsa, bazı kimyasalların suyun boşaltılmasından sonra dökülmesi ve birkaç saat kalacak şekilde durması ile bir miktar iyileşme sağlanabilir. Küçük çatlakların tamamen kapanmasının kontrolü yine robotumuzun görev alanında bulunduğunu ve videolarla ile incelemelerin yapılmasının çok sürmeyeceğini eklememiz gerekir. Yeterince verim alınamazsa, hasarlı borunun çıkartılması için birkaç küçük tadilat adımı ile her zaman problem çözülecektir. Bizleri tercih edin ve yıpranan, kusurlu tesisatlarınızdan kurtularak temiz bir işçilik ile su kaçaklarına dur diyelim. Firmamızın http://www.sukacaginasilbulunur.com/ ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Destekleyenler: evden eve nakliyat