Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?

Düzenlenecek olan bir organizasyonda ya da konserde ses kalitesi her şeyden önemlidir. Dinleyicilerin söylenenleri net bir şekilde duyması gerekiyor. Setup Teknik Ses sistemi kiralama Ankara şubelerimizde sizler için ihtiyacınız olan ses sistemlerinin kiralaması yapılmaktadır. Eğer ses sistemlerine sahip değilseniz ya da daha kaliteli ses istemlerine ihtiyacınız varsa bizi aramalısınız. Personellerimizden gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Setup Teknik uzun yıllar boyunca verdiği hizmetlerde müşterilerini her zaman memnun etmeyi başarmış ve halende memnun etmeye devam etmektedir. Ses sistemi kiralama Ankara hizmetlerimiz ile birçok müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevabı vermeye çalışıyoruz. Sahip olduğumuz tüm ekipmanlar Avrupa standartlarındadır. Ayrıca bir organizasyonda lazım olabilecek her türlü ekipmana ve cihaza sahibiz. Olası aksilikler içinde her zaman ekipmanlar ve cihazlar önceden kontrol edilmekte ve yanımızda her zaman yedek parçaları bulundurmaktayız.

Ses sistemlerinin kurulumu ve test edilmesi Setup Teknik tarafından yapılmaktadır. Kiralama sonrasında sizlere kiralanan ve kurulumu yapılacak olan ses sistemleri:

-Ses mikserleri
-Hoparlör
-Telsiz mikrofonlar
-Ses kayıtları için çeşitli üniteler
-DJ setupları
-Basın için mikserler
-Delegeler için kürsü mikrofonları

Tüm bu cihazlar ve ekipmanlar kiralama hizmeti sonrasında firmamız tarafından temin edilmektedir. Siz sadece alacağınız hizmetin karşılığı olan ücretinizi ödeyerek bu hizmetlerden yararlanıyorsunuz. Kurulum, test, taşıma gibi diğer tüm işlemler ise firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizde ses sistemleri kiralamak için bizi aramalısınız.