Son Yazılar

Ayrık Omurga Hastalığı: Spina Bifida Omurilik felci tedavisinde Epidural Stimulation Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

1988 yılında kurulan Mikro Yazılımevi, ülkemizde çok yeni bir sektör olan “yazılım” konusunda son derece hızlı bir gelişme göstererek günümüzde Türkiye’nin;

ürün yelpazesi,
yetkili satıcı ağı,
servis destek kanalları ile en büyük markalarından biri olmuştur.

Kurumsal Kaynak Planlaması uygulama ve yazılımları alanında her ölçekte işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çözümler üreten Mikro, bugün ülkemizin dışında Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan ve Arap ülkelerinde de pek çok işletme tarafından kullanılmaktadır.

Mikro ürünleri bu ülkelerin dil desteği yanında, çeşitli özel uygulamaları ve yerel mevzuatlarını da destekleyen bir yapıya sahiptir.

Mikro kurumsal hedefini tüm ürün ve çözümlerinde kullanıcılarının verimliliğine ve rekabette üstünlük kazanmasına yönelik olarak belirlemiştir. Bu öncelikler gelişen teknoloji ve rekabetin kullanıcılarımız için avantaja çevrilmesi amacını taşır.

Bu avantajlar;

Hızlı karar araçları ile değişen pazar koşullarına hızlı bir şekilde yanıt verebilme,

Doğru analiz ile geleceğe yönelik isabetli kararlar alabilme,

Müşteriler ile daha yakın ve güçlü ilişkiler geliştirebilme,

Tedarik süreçleri ve üretim proseslerini hatasız bir şekilde takip edebilme olarak sıralanır.

Tüm bu hedeflerin ışığında bugün Mikro otomotivden gıda dağıtımına, inşaattan kimya sektörüne, üretimden market-mağaza olmak üzere hemen hemen her sektörden 100.000′den fazla firmaya lisans satışı gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

Mikro Yazılımevi, beş ana grup altında toplanan ürünler sunmaktadır. Bunlar;

my e-RP Kurumsal Kaynak Planlaması,

MİKRO ERP Yönetim Bilgi Sistemleri,

Standart Seri Ticari ve Muhasebe paket programları,

Series RETAIL Perakende Otomasyon Sistemleri,

Web Tabanlı Ticari Programlar.

Firmamız Mikro yazılımevi A+ çözüm ortağıdır.

http://www.mikro.com