Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Yeni Mercedes A-Sinifi hem görünüsü hemde yol tutusu ile ilerleme kat etmesine karsin fiyatlarda da geriye dogru girmeyi basarmis.

Mercedes-Benz yeni A Sinifi görenleri bir hayli cezbediyor.  Tamamen yeni bir sekle bürünmüs diyebilecegimiz yeni A sinifinin  test edilen A 200 CDI modelinde 100KW (136ps) yol tutusu ve konforu hemen farkediliyor. 4 Silindir olan motor 0-100km/h ye 9.3 sn de ulasmayi basariyor. En yüksek 210km/h sürate ulasan yeni A Sinifi 200 CDI yakit acisindandan ekonomik olarak gelistirilmis. 6 vitese sahip olan A SINIFI Normal kullanimda 100km/h 4,6 litre yakit tüketiyor. Eger yakit acisindan daha fazla tasarruf etmek istenirse A 200 CDI yerine A 180 CDI tercih edilebilinir 80KW (109ps). Yeni Otomobillerin piyasaya cikmasiyla ikinci el oto piyasasinada raabet artiyor, yeni modellerin gelisi eski modellerinden fiyatlarini yavas yavas indirmeye basladigindan dolayi hem yeni model otomoil alacaklarin ilgisini ceken arabalar hemde ikinci el araba alacaklar bu isten karli cikiyorlar. Sizde Arabam eskidi diyorsaniz ve Mercedes tutkunuysaniz yeni A Serisini test etmenizde fayda var.

Kaynak : http://www.otoariyorum.com