Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?
Toplumsal yaşantıda Engelli vatandaşlarımızı hayata motive eden, bağlayan akülü engelli araçları sayesinde Engelli Kardeşlerimiz yaşamlarını bir ölçüde kolaylaştırmakta hayatlarını idame ettirmektedirler. Bizler Akülü engelli araç tamiri konusunda uzmanlaşmış olarak akülü araçlarınızın tamir, bakım ve onarımını hatta yedek parça ihtiyaçlarını en uygun hesaplı çözümlerle karşılamaktayız.
Konusunda uzman ve deneyimli Teknik Servis Ekibimiz tarafından Siz değerli müşterilerimize Akülü ve Engelli Araçların Tamiri Konusunda verdiğimiz Başlıca Hizmetlerimiz:
Akülü araç joystick tamiri
Akülü araç beyin tamiri
Akülü engelli arabaları beyin tamiri
Akülü engelli arabaları joystick tamiri
Akülü engelli araçları motor tamiri
Akülü scooter engelli araçları ön panel tamiri
Akülü araç beyin üretimi
Akülü araç elektronik ünite modifiyesi
Akülü araç şarj cihazı tamiri
Akülü araç şarj cihazı üretimi
 
Trophy, Booster, Sterling, Meyra, Belmo, Sunray, Suzuki, Teresa, Comfort, Ortopedia, Mai, Axiom, Fortress, Hakerman, Bantex, Levo, Rolli, Balder, Invacare, Permobil, Chairman, Cityline, Optiway, Scalamobil, Wicromed, Karmamedikal, Optimus, Sahara, Nutron, Apego… ve diğer tüm marka modellerde engelli akülü marka araçların tamiri servisimizce yapılmaktadır.
Her türlü özürlü (engelli) araç arızası için tek yapmanız gereken bize telefon etmek…
Adres : Musalla Bağları Mahallesi Sırrıacar Sokak No: 14 Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
Telefon & Faks : +90 332 237 17 87
Gsm : +90 542 660 58 46 (Hasan Yaylalı)
Web : www.akuluengelliaractamiri.com
E-Mail : bilgi@akuluengelliaractamiri.com