Akülü Sandalye Engellilere Ayak Oldu

Akülü Sandalye Engellilere Ayak Oldu

Akülü Sandalye Engellilere Ayak Oldu

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Elazığ Şubesi tarafından temin edilen 5 adet akülü sandalye bugün sahiplerine verildi.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği genel merkezi tarafından gönderilen 3 adet ve dernek tarafından bağış olarak alınan 2 akülü sandalye bugün ihtiyaç sahibi olarak belirlenen engellilere teslim edildi.

Valilik önünde yapılan programa Elazığ Valisi Muammer Erol, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Ömer Çöteli ve engelli yakınları katıldı.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Ömer Çöteli burada yaptığı değerlendirmede engelli insanların sıkıntılarına bir ölçüde katkıda bulundukları için mutlu olduklarını ifade etti.

 

 

Elazığ Valisi Muammer Erol ise Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Ömer Çöteli`nin aslında önemli bir işlevi yerine getirdiğini belirterek herkesin bu çalışmadan ders alması gerektiğini ifade etti.

Daha sonra Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Elazığ Şubesi tarafından temin edilen 5 adet akülü sandalye belirlenen engellilere teslim edildi.

Kanal E Tv

Bir cevap yazın