Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

Kütahya’da yaşayan bedensel engelli Emre Aygün, ihtiyaç sahibi 12 ailenin ilkokula devam eden çocuklarına okul kıyafeti desteğinde bulundu.

Kentteki bir kamu kurumunda işçi olarak çalışan 29 yaşındaki Aygün, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yardım etme kararı aldı.

Çevresinden yardım alarak belirlediği ihtiyaç sahibi 12 aile ve çocuklarıyla kentteki bir mağazaya giden Aygün, okul kıyafetlerini satın alarak bu öğrencilere hediye etti.

Emre Aygün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, eğitimi ve okula gitmeyi oldukça önemsediğini söyledi.

İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına destek olmak istediğini belirten Aygün, “Çünkü eğitim çok önemli, öğrencilerimizin okula gitmeleri, orada aldıkları eğitimlerle iyi birer birey olmaları çok çok önemli. Bu anlamda öğrencilerimizin her birine başarılar diliyorum.” dedi.

Aileler ve çocuklar da Aygün’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: AA