Engellilerden Mükemmel Gösteri

Engellilerden Mükemmel Gösteri

Engellilerden Mükemmel Gösteri

Of Engelliler Derneği’nin sosyal çalışmaları kapsamında; Trabzon Çamlık İşitme Engelliler Eğitim Merkezi işbirliği ile Of ilçesinde sahnelenen…

Of Engelliler Derneği’nin sosyal çalışmaları kapsamında; Trabzon Çamlık İşitme Engelliler Eğitim Merkezi işbirliği ile Of ilçesinde sahnelenen tiyatro gösterisi alkışlarla izlendi.

Of Belediye Salonunda 3 seans halinde sunulan gösterinin gündüz bölümünü 300’e yakın öğrenci gurubu izlerken, akşam seansında Kaymakam Tuncay Sonel, Of Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Hacıahmetoğlu, İlçe Müftüsü Mehmet Genç, Nüfus Müdürü Sabri Albayrak, Milli Eğitim Müdürü İsmail Yıldız, Çamlık İşitme Engelliler Merkezi Müdürü Mustafa Abdioğlu ve davetliler izledi.

İşitme engelli gençlerin rollerini ustaları aratmayacak şekilde sundukları gösteri 8 skeçten oluştu. Öğrencileri, öğretmenler; Tuba Karakaş, Şevki Yılmaz ve Selim Berber yetiştirdiler.

Gösteri sonunda Kaymakam Tuncay Sonel, öğrencileri ve öğretmenlerini tek tek kutlayarak: “Başarılı sunumunuzdan gurur duyduk. Bizler sizler için çalışmaktayız. Ayrıca Of Engelliler derneğimizin yetkililerini de kutluyorum” dedi.

Bir cevap yazın