Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Engellilere bilgisayar desteği

Engellilere bilgisayar desteği

Valilik Engelliler Koordinasyon Merkezi’nin, engelli bireylerin normal yaşama uyum sağlamaları için başlattığı etkinlikler sürüyor.

60 vatandaşa sertifika

Engelliler Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Nazan Güleryüz Demir, merkezde düzenlenen etkinliklere engelli vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini söyledi. Demir, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Tüzün Sokak´ta bulunan merkezde kurulan bilgisayar laboratuarının da engelli vatandaşlara ücretsiz hizmet verdiğini belirtti. Demir, “İş-Kur ile ortaklaşa yürütülen Bilgisayar İşletmenliği Sertifika Kursu ile 60 engelli vatandaşımız belgelendirilmiştir” dedi.
Sakarya Gazetesi

Bir cevap yazın