Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Görme engelliler yangını koklayarak farketti

Görme engelliler yangını koklayarak farketti

Tarlabaşı’nda bir binada oturan iki görme engelli kardeş, çıkan yangının kokusunu farkedince merdivenlerden inerek kurtuldu.

Tarlabaşı’nda iki görme engelli kardeş binalarında çıkan yangını koklayarak fark etti. Kardeşler merdivenlerden inerek kurtulmayı başardı.

Saat 12 sıralarında meydana gelen yangını sokak sakinleri İhbar etti.

İhbar üzerine olay yerine gelen  polis ve itfaiye ekiplerine, 4. katta yaşayan iki engelli kardeşin olduğu söylendi.

İtfaiye çalışmalarını sürdürürken görme engelli Şakir ve Kazım Üzel kardeşler kokuları hissetti ve merdivenlerden yavaş yavaş aşağıya indi.

Beyoğlu itfaiye ekipleri bodrum katta çıkan yangını kısa sürede söndürdü. Polis ekipleri de yangının çıkış nedeni hakkında çalışma başlattı.

Bir cevap yazın