Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

Silifke İlçesinde Yaşayan Zihinsel Engelli Muhsin Özel’den (45), 14 Gündür Haber Alınamıyor

Silifke‘ye 18 kilometre mesafede bulunan Keşlitürkmenli köyündeki evlerinden gece herkesin uyuduğu bir saatte ayrılan Özel’den bir daha haber alınamadı. Oğlunun daha öncede habersizce gittiğini fakat birkaç gün sonra geri döndüğünü söyleyen baba Ömer Özel (70), iki haftadır bulamadıkları oğullarının hayatından endişe ettiklerini belirtti.

14 çocuk sahibi baba Ömer Özel, ‘Oğlum Muhsin Özel akli dengesi yerinde olmayan tek çocuğumuzdu. 11 Ağustos gecesi biz uyurken evden çıkmış. Sabah uyandığımızda evde bulamayınca aramaya başladık. Daha önce de canı bir şeylere sıkılır gider, birkaç gün sonra geri dönerdi. Bu kez geri gelmedi’ dedi.

Baba Özel, durumu jandarma ve emniyete bildirdiklerini ifade ederek, oğulunun hayatından endişe ettiğini ifade etti.

(HAS-DAB-YLZ) – MERSİN (Anadolu Ajansı)

Bir cevap yazın