Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Elleri üzerinde yürümekten kurtuldu

Elleri üzerinde yürümekten kurtuldu

7 Yaşındayken tandıra düşerek yanan ve iki ayağını kullanamayan gence akülü motosiklet hediye edildi.

Eşme ilçesine bağlı Ağabey köyünde yaşayan ortopedik engelli Süleyman Gönül, yurt dışında çalışan bir hayırseverin akülü motosiklet hediye etmesiyle elleri üzerinde yürümekten kurtuldu.

Köylerindeki evlerinin önünde 7 yaşındayken oyun oynarken tandır kuyusuna düşerek yanan ve iki ayağını da kullanamaz hale gelen Süleyman Gönül (28), maddi imkansızlıklar nedeniyle uygun bir araç alamadığı için elleri üzerinde hareket etmeye çalışarak yaşamını sürdürüyordu.

Süleyman Gönül’ün bu durumunu öğrenen ve isminin açıklanmasını istemeyen gurbetçi hayırsever, kendisine akülü motosiklet hediye etti.

Hayırseverin desteğiyle daha rahat bir yaşama kavuşan Gönül, 21 yıldır elleri üzerinde yürümekten kurtulduğunu belirterek, hayırsevere yardımından dolayı teşekkür etti.

Bir cevap yazın