Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?

Haklarımızın farkındayız

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 1. Haklarımızın Farkındayız Paneli, Türkiye’de yaşayan engellilerin sıkıntılarını mercek altına alacak.

26 Şubat Cumartesi günü, saat 14.00’de, Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek panelde, Türkiye’de yaşayan engelli vatandaşların hakları ele alınacak. Panele, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Fiziksel Engelliler Vakfı (FEV) Genel Sekreteri Lokman Ayva, konuşmacı olarak katılacak. Bu yıl ilk kez düzenlenen panel, engelli vatandaşların yaşadıkları sıkıntılara ışık tutacak.

Panele, Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Sosyal Güvelik Kurumu, Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı, İş ve İşçi Bulma Kurumu ile Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu da katılacak.

Olay