Yüreği engel tanımadı

Yüreği engel tanımadı

Yüreği engel tanımadı

Kocaeli’nde Zafer Arık isimli vatandaş internet ortamında tanıştığı bedensel engelli Demet Tunçer ile evlendi.

Herkesin bir gün engelli olabileceğini belirten Damat Arık, yüreklerinin engel tanımadığını söyledi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydığı nikahta çiftin gelin arabası ise ‘Alo Özürlüyüm Aracı’ oldu.

Kocaeli’nde ikamet eden Zafer Arık ile doğuştan bedensel engelli Demet Tunçer’in düğünü yüreklerin engel tanımadığını bir kez daha ortaya koydu. Çift, 5 yıl önce internet üzerinden tanışıp, yüz yüze görüşmelerinden sonra evlenmeye karar verdiklerini anlattı.

Hayalini bile kuramayacağı bir duygu yaşadığını ifade eden 25 yaşındaki Demet Tunçer, hayatının en mutlu gününü yaşadığını söyledi. Çevreden gelen tüm dedikodulara kulak tıkayarak bu mutlu günü yaşadıklarını ifade eden Tunçer, “Eşimle 5 yıl önce tanıştık. Uzun süre konuştuktan sonra birbirimizi anladığımızı hissettik ve sonunda evlenmeye karar verdik. Bu gün benim en özel ve en mutlu günüm. Allah herkese evlenmeyi nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

Damat Zafer Arık ise önceleri çevreden olumsuz görüşler ve baskılar aldığını ifade ederek, “Bunların üstesinden Demet’e olan sevgim sayesinde kolayca geldim. 5 yıl önce internetten tanıştık. O günden bu güne sevgimizden hiçbir şey değişmedi.” diye konuştu. Herkesin bir gün engelli olabileceğini belirten Arık, “Önemli olan yüreklerin engelli olmaması. Eğer yürekler engelli değilse her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.” dedi.

Öte yandan genç çiftin nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Çiftin gelin arabası ise ‘Alo Özürlüyüm Aracı’ oldu. Bu sayede ‘Alo Özürlüyüm Aracı’ ilk defa gelin arabası olmuş oldu

Star Gündem

Bir cevap yazın