Son Yazılar

Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı

Biz Engellilerin günümüzde en büyük sorunlarından bir tanesi de iş ve istihdam yetersizliğidir. Engel gruplarına göre iş bulmak, engellileri en iyi adapte olabilecekleri işlerde çalışmasına vesile olmak, devlet ve toplum olarak en büyük görevlerimizdendir. Bir birey olarak engelli vatandaşlarımızı dışlamamak onlarında hayata pozitif bakabilmesi, maddi olarak dimdik hayatta tutunabilmeleri ve özgürlüklerini kazanabilmeleri adına her istihdam sağlanan engelli bireyler sayesinde gelişmişlik düzeyimiz artacaktır.

Engelli iş ilanları her gün kaliteli sitelerde yayınlanarak istihdamı sağlanacak olan engelliler için iş fırsatları sunmaktadır. Bizlerde yapabileceğimiz engel durumumuza en uygun işleri engelliler için iş ilanları verilen siteler vasıtasıyla takip ederek bulabiliriz. İl il, ilçe ilçe belirtilen kurum ve kuruluşlarda, sektörlerde elbet biz engellilerinde yapacağı iş potansiyeli çıkacaktır.

Aşağıda iş ilanlarını bulabileceğimiz sitelerden iş olanaklarını takip edebiliriz.

kariyer.net  – yenibiris.com  – secretcv.com