Son Yazılar

Fildişi Tesbihler OKB’nin Tedavisi: İlaçlar ve Psikoterapi Seçenekleri 2024 Mart evde bakım aylıkları ödemeleri ! Engelli Bireylerin Gelecek Endişeleri ve Umutları Engelli Dostu Mekanlar Nasıl Olmalı? Engellilere Uygun Şehir Planlaması: Merdivenli Alanlarda İyileştirmeler Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek Ne Anlama Gelir? Medyum Okşan Şizofreni Belirtileri: Farkındalık ve Destek Ayrık Omurga Hastalığı: Spina Bifida
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Biz Engellilerin günümüzde en büyük sorunlarından bir tanesi de iş ve istihdam yetersizliğidir. Engel gruplarına göre iş bulmak, engellileri en iyi adapte olabilecekleri işlerde çalışmasına vesile olmak, devlet ve toplum olarak en büyük görevlerimizdendir. Bir birey olarak engelli vatandaşlarımızı dışlamamak onlarında hayata pozitif bakabilmesi, maddi olarak dimdik hayatta tutunabilmeleri ve özgürlüklerini kazanabilmeleri adına her istihdam sağlanan engelli bireyler sayesinde gelişmişlik düzeyimiz artacaktır.

Engelli iş ilanları her gün kaliteli sitelerde yayınlanarak istihdamı sağlanacak olan engelliler için iş fırsatları sunmaktadır. Bizlerde yapabileceğimiz engel durumumuza en uygun işleri engelliler için iş ilanları verilen siteler vasıtasıyla takip ederek bulabiliriz. İl il, ilçe ilçe belirtilen kurum ve kuruluşlarda, sektörlerde elbet biz engellilerinde yapacağı iş potansiyeli çıkacaktır.

Aşağıda iş ilanlarını bulabileceğimiz sitelerden iş olanaklarını takip edebiliriz.

kariyer.net  – yenibiris.com  – secretcv.com