Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Biz Engellilerin günümüzde en büyük sorunlarından bir tanesi de iş ve istihdam yetersizliğidir. Engel gruplarına göre iş bulmak, engellileri en iyi adapte olabilecekleri işlerde çalışmasına vesile olmak, devlet ve toplum olarak en büyük görevlerimizdendir. Bir birey olarak engelli vatandaşlarımızı dışlamamak onlarında hayata pozitif bakabilmesi, maddi olarak dimdik hayatta tutunabilmeleri ve özgürlüklerini kazanabilmeleri adına her istihdam sağlanan engelli bireyler sayesinde gelişmişlik düzeyimiz artacaktır.

Engelli iş ilanları her gün kaliteli sitelerde yayınlanarak istihdamı sağlanacak olan engelliler için iş fırsatları sunmaktadır. Bizlerde yapabileceğimiz engel durumumuza en uygun işleri engelliler için iş ilanları verilen siteler vasıtasıyla takip ederek bulabiliriz. İl il, ilçe ilçe belirtilen kurum ve kuruluşlarda, sektörlerde elbet biz engellilerinde yapacağı iş potansiyeli çıkacaktır.

Aşağıda iş ilanlarını bulabileceğimiz sitelerden iş olanaklarını takip edebiliriz.

kariyer.net  – yenibiris.com  – secretcv.com