Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Flexkom İnternational;   gittigidiyor.com,  amazon.com,  clickbank.com  gibi alışveriş sitelerinin   e-network  marketing şeklinde  çalışan bir yapısıdır. Flexkom A.Ş.  bunun yanı sıra sadece alışverişlerden komisyon vermek dışında, distribütörlerin  kobi olarak bağladığı esnafların müşterileri ile, üyeleriniz ve üyelerinizin bulduğu müşterilerden kazanç sağlamanız gibi bir çok opsiyonları kapsamaktadır.

FlexKom Markası, FlexKom Anonim Şirketine ait’dir.1993 Yılından günümüze şirketimizin network marketing tecrübesi,63.000 Distribütör ve 1,5 Milyon Müşteriyle tescillenmiştir.  7 Avrupa ülkesinde faaliyetine devam etmektedir.Edindiğimiz tecrübelerle son yıllarda Türkiye’de ki e-ticaret patlamasını göz önüne alarak bu başarı konseptini avrupa’dan Türkiye’ye getirmek hedeflerimiz içindedir.Gelecek 7 sene içerisinde Türkiye’deki 50 Milyar TL’lik e-ticaret pastasından pay almak isteyen,hedefleri büyük olan bağımsız girişimcilerle başarı konseptini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Geleceğin pazarı ve geleceğin sistemini Türkiye’ye getiren ilk e-network ticaret merkezi FlexKom’a sizde katılın.  Bu potansiyeli siz de kullanın.

FLEXKOM DİSTRİBÜTÖR KAZANÇLARI NASIL GERÇEKLEŞİR.

FlexKom ,Türkiye’de E-Ticaret Network’u kurmuş, kendi işini inşa etmek isteyen girişimcilere destek veren, Global bir E-Ticaret şirketi kurmak isteyen insanlara anahtar teslimi bir başarı konsepti sunmaktadır.

FlexKom bir E-Network kuruluşudur.

FlexKom, sisteme kayıtlı üyelere hem FlexKom.com (Alışveriş sitesi) sitesinden kendi ürün alımlarından hem de sisteme dahil ettikleri kişilerin alımlarından prim kazandıran, kazançlı bir E-Ticaret formatıdır.

FlexKom sistemi, FlexKom.com sitesinden hem müşterilerine alışveriş yaptırdıkları için , hem de çevrelerindeki insanlara sistemin reklam hizmetini yaptığı için sisteme dahil olan kişilerden prim öder.

FlexKom, sizin sisteme dahil ettiğiniz ve onlarında sisteme dahil ettikleri tüm Müşterilerin alışverişlerinden sizlere ÖMÜR BOYU pasif gelir öder. FlexKom , oluşturduğunuz ekipler ve onlarında oluşturacağı ekiplerden ve müşterilerinden elde edilen cirodan sizlere ÖMÜR BOYU pasif gelir öder.

FlexKom size ömür boyu garanti vererek ve oluşturduğunuz ticareti garantiye alarak size sürekli bir gelir elde etme imkanı verir.

FlexKom sayesinde, istediğiniz kariyer ve gelire geldiğinizde emekli olabilir ve düzenli gelir elde etmeye devam edebilirsiniz.

FlexKom İmkan ve Avantajlar yazısı, FlexKom ile çalışırken dikkat edilmesi gereken kuralları ve sizlere sunulan kariyer yapma fırsatını tanıtmak için yazılmıştır.

Sizde web sitemizi ziyaret ederek Flexkom ile kazanmaya başlayın

http://www.flexkomtr.org