Network Marketing Modelleri ve İş Olanakları

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Network marketing, 21. Yüzyılın ticaret sistemi olarak öne çıkmakta ve 1930’lardan bu yana tüm dünyada yayın olarak kullanılmaktadır. Network marketing sistemi, doğrudan satışı ifade eder. Üretici şirketler aracılara gerek kalmadan doğrudan ürünlerini tüketicilerle buluştururlar ve olabildiğince az aracı kullandıkları için maliyeti azaltarak daha uyguna ürün satışı yapma fırsatı elde ederler. Doğrudan yüz yüze evlerde ya da ofislerde, yani perakende satış sayılmayacak ortamlar dışında satıcının alıcıyı doğrudan bilgilendirmesiyle satış yapılır ve satıcı bunun üzerinden gelir elde eder.

Network Marketing Modelleri

Kendisi ürün ya da hizmet satışı yapabileceği gibi kişiler, network marketing modelleri arasında kendi ekiplerini oluşturarak da kazanabilirler. Altlarında ekip oluşturan kişiler ekipleri satış yaptıkça da kazanç elde etme imkanı bulabilirler.

Elbette network marketing sisteminde de teknolojiden yararlanalar daha yüksek gelir elde edebilir, daha geniş kitlelere ulaşabilirler. Satışını yaptığınız ürünleri mobil uyumlu sitelerde, SEO başarısı yüksek sitelerde kitlelere tanıtabilir, kazancınızı arttırabilirsiniz.

Network Marketing Yazılım Çözümleri

Network marketing çözümleri konusunda Limoonsoft adlı firma yaklaşık 15 yıldır hizmet veriyor. Firma, bugüne kadar 100’ün üzerinde network marketing projesi hayata geçirmiş. Bu yüzden tecrübeleri ile ve yetenekleriyle beklentilerinizden fazlasını gerçekleştiriyorlar. Sisteminiz için farklı ödeme çözümleri üretebiliyor, kredi kartı ile, kripto para ile ödeme alıp gönderebilmenizi sağlıyorlar. Tüm aracı kurumlar ile entegre sistem sunabiliyorlar. Bütün bunları en uygun fiyatla yapıyorlar.

Bizi Destekleyenler: evden eve nakliyat