Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Modern şehir hayatı insanların daha bakımlı ve temiz olmasını gerektiriyor. Özellikle iş yaşamında başarılı olabilmek, insanlara daha iyi yakınlaşıp iş anlaşmaları yapmak için dış görünüşe, vücut güzelliğine özen göstermek gerekir. Aynı zamanda insanın kendisini temiz hissetmesi de dış görünüşün bir parçası olup, özgüvenin kaynağını oluşturur.

Kişisel bakımında istenmeyen tüyler ağda ve epilasyon cihazları ile alınsa da bunlar tam olarak yeterli gelmiyor. Bu şekilde alınan tüyler az da olsa belli oluyor ve kısa bir süre sonra tekrardan uzamaya başlıyor. Bir kısır döngü şeklinde ilerleyen bu durumdan kurtulmak için artık lazer epilasyonlar tercih ediliyor. Konya’da bulunan Konya lazer epilasyon istenmeyen bölgelerde oluşan tüylerin yok olması için lazer ışınım tekniğini kullanarak istenmeyen tüylerin 3 – 6 seans arasında yok ediyor.

Uzman kişiler eşliğinde yapılan bu medikal müdahaleler sonucunda lazer epilasyonun yapıldığı bölgeye bağlı olarak en fazla 6 seans ya da 8 haftaya kadar tüm tüylerden kurtulmak mümkün. Konya lazer epilasyon merkezleri gerekli tüm belge ve sertifikalara sahip olarak hizmet veriyor. Hijyenik ortamlarda, profesyonel eller tarafından cilt ve tüy yapınıza göre özel olarak yapılan düzenlemelerle istenmeyen tüylerden en kısa sürede kurtulmanızı sağlıyor.

Epilasyon, el – ayak bakımı, 3D makyaj, cilt bakımı gibi uygulamalarında yapıldığı Konya güzellik merkezleri sayesinde cildinize en iyi bakımı yaptırarak güzelliğinizi koruma altına alabilirsiniz.