Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Beşiktaş Kapılarını Engelli Gençler ve Ailelerine Açtı

Beşiktaş Kapılarını Engelli Gençler ve Ailelerine Açtı

istanbul’da Engelsiz Hayat Projesinin Startı Bugün Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde Verildi

“İstanbul’DA ENGELSİZ HAYAT” PROJESİNİN STARTI BUGÜN BEŞİKTAŞ NEVZAT DEMİR TESİSLERİ’NDE VERİLDİ

PROJE KAPSAMINDA İLK OLARAK 1500 ENGELLİ GENÇ VE ÇOCUĞUN SPOR YAPMASI AMAÇLANIYOR

BEŞİKTAŞ BAŞKANI YILDIRIM DEMİRÖREN’İN EŞİ REVNA DEMİRÖREN : “BEŞİKTAŞ, SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNİN İÇİNDE OLMAYA DEVAM EDECEKTİR”

Beşiktaş Kulübü, Milli Eğitim Bakanlığı, Bedensel Engelliler Federasyonu ve DG Farma işbirliği ile hayata geçirilen “İstanbul’da engelsiz hayat” projesinin startı bugün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde verildi.

Saat 12.00’de başlayan organizasyon sağanak altında gerçekleştirildi. İstanbul’dan başlayarak tüm Türkiye’ye yayılması beklenen ve engelli gençleri evlerinden çıkartarak spor ve sanata yönlendirmeyi amaçlayan bu sosyal sorumluluk projesinin aynı zamanda engellerin aşılabileceğini göstermek açısından da büyük önem taşıdığı ifade edildi.

“İstanbul’da engelsiz hayat” sloganı ile temelleri atılan proje ilk olarak İstanbul’da 1500 engelli genç ve çocuğu Türk sporuna kazandırmayı hedefliyor. İstanbul’da bu yaz 1500 engelli gence hayata tutunmak adına büyük bir fırsat tanıyan bu proje daha sonra Türkiye genelinde 8 milyon engelli vatandaşı da kapsaması hedefliyor.

Geçtiğimiz gün tanıtımı yapılan organizasyonda bugün de engelli gençler ve aileleri Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde bir araya geldiler. Nevzat Demir Tesisleri’nin ev sahipliği yaptığı “İstanbul’da engelsiz hayat” piknik ve buluşma gününde, sanat ve spor dünyasından isimler de hazır bulundu. Beşiktaş Yönetim Kurulu üyeleri, Siyah Beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören’in eşi Revna Demirören, Milli Eğitim Bakanlığı’nın üst düzey yetkilileri de organizasyonda yer aldılar. Revna Demirören Nevzat Demir Tesisleri’ne gelen engelli gençler ve aileleri ile yakından ilgilenirken, Beşiktaş Kulübü’nün bu şekilde sosyal sorumluluk organizasyonlarının içinde yer almaya devam edeceğini söyledi.

Bir cevap yazın