Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

En derin duygudur aşk, gözlerde yanan bir ışık, yüreklerde karşılıklı olan hissiyattır. Belkide karşılıksız tek kişilik yaşanır. Sevinç, üzüntü, keder, mutluluk hatta bazı zamanlarda bir çıkmaz yoldur aşk…

Detaylarıyla düşünülürse bulmak çok zordur aşkın tarifini, düşündükçe içinden çıkılmaz bir hal alır bu tarif. İnsanoğlu ne kadar severse sevsin aşk olmadan yaşayamaz, gönüller arası bağ kuramaz. Hatta bazı aşklar vardır ki bu aşk en yüce, en değerlimizdir. Yaradan ALLAH C.C aşkı, bu bizim her daim huzurlu olmamıza vesile olan en güzel aşktır.

Aşklar her zaman güzel sözlerle anlatılır. Kimi zaman şarkılarda, hikayelerde, masallarda ve çoğu zamanda sevgi şiirleri ile hayatımıza yansır. En özel sözler yürekten dilimize, oradan kalemimize geçerek sevgi dolu manalı mısralarda şekil bulur Aşkın biz hali… ve dahası en heyecanlı duygularla bir şelale gibi coşmamızı sağlar.

Sizlerde aşkın biz halini en derinden yaşamak ve hissetmek istiyorsanız, web adresimiz askinbizhali.com tam size göre… resimli şiir, mektup, öykü, anı ve düşüncelerin paylaşıldığı sitemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Aşkın Biz Hali

http://www.askinbizhali.com