Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

İslam âlemi için kutsal olan ve tüm Müslümanların büyük bir birlik içinde idrak ettikleri, 3 ayların sonuncusu olan ramazan ayında tüm müminler Allah’ın emrettiği gibi oruç tutarak ibadetlerini yerine getirir. Ramazan ayı sadece oruç tutma ayı değil, kardeşliğin, birliğin ve muhabbetinde en üst safhada yaşandığı bir aydır. Herkes birbirine karşı daha dikkatli ve nazik bir şekilde davranırken, iftar yemeklerine sevdiklerini davet ederek sofralarının daha bereketli olmasını sağlarlar.

İftar yemeğinin bu gibi güzelliklere vesile olması nedeniyle, bir yemekten ziyade çok daha büyük bir anlama sahip olur. Misafirleri ve davetlileri en iyi şekilde ağırlamak, onların karınlarını doyurup açlıklarını gidermek, sohbet ve muhabbet ile hasbihal etmek iftar yemeğinin verdiği en büyük keyiflerdendir. Bizlerde misafirperver bir halk olduğumuz için özellikle bu gibi günlerde sevdiklerimizi en iyi şekilde ağırlamak isteriz.

İstanbul’da bulunan lüfer tekne grupları halkımızın sevdiklerini özel gün ve gecelerde özellikle ramazan ayında en iyi şekilde ağırlaması için teknede iftar yemeği düzenleyerek bu ihtiyaca cevap veriyor. Bunun için 1500 kişi kapasiteli tekneler ile ramazanda her türlü iftar yemeği ve organizasyonu rahatlıkla yapılabiliyor. 1979’dan günümüze kadar sürekli olarak tekne turu organizasyonu ile yüz binlere hizmet veren Lüfer tekne grupları ramazan ayı içinde özel programlar ve menüler hazırlayarak kaliteli ve ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Sevdiklerinize güzel bir iftar vermenin yanında boğazdan eşsiz İstanbul manzarasını da göstermek isterseniz teknede iftar yemeği verebilirsiniz. Bunun içinde limana en yakın olan ve şehir trafiğinin sakin olduğu bölgeler olan Eminönü, Beşiktaş ve Beylerbeyi’nden binebilirsiniz. İsteğe göre 1.30 – 3 saat arasında değişen zaman dilimlerinde boğaz turu tamamlanıyor.

Tekne’de verilen hizmetler sadece yemek ve iftar organizasyonlarıyla sınırlı değil. Aynı zamanda evlenecek çiftler içinde teknede düğün organizasyonları da yapılıyor. Çiftlerin isteklerine göre bir nikahta olması gereken her şey standart olarak ya da özel olarak hazırlanabiliyor. Özellikle yapılan kampanyalarla salon düğünlerine göre çok daha hesaplı ve unutulmaz bir düğün yapılabilir.

TEKNEDE İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONLARI İÇİN TIKLAYIN…