Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Engelliler el işi pazarı kuruyor

Engelliler el işi pazarı kuruyor

Manisa’da engelli dernekleri Türkiye Değişim Hareketi’nin de desteği ile el işi pazarı kuruyor.

Manisa’da engelli dernekleri Türkiye Değişim Hareketi’nin de desteği ile hem kendilerine hem de derneklerine maddi destek sağlayabilme adına engelliler elişi pazarında bir araya gelecekler.

Önümüzdeki Pazar günü Kadınlar Kahvesi’nin bitişiğindeki sevgi yolunda kurulacak engelliler elişi pazarının her ay düzenli olarak kurulması bekleniyor.

Burada el emeği göz nuru el işi ürünlerini sergileyip aynı zamanda satışa sunacak olan engelli vatandaşların, buradaki satışlardan elde edilecek gelirle ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapacakları bildirildi.

Engelliler Elişi Pazarı’na Manisalılar’dan destek bekleyen Türkiye Değişim Hareketi yetkilileri, “Engelli vatandaşlarımızı yok sayamayız. Onların da bu ülkede yaşadıkları şehirde bir şeyler üretmeye sosyal ve kültürel alanlarda kendilerini göstermeye hakları var. Bu yönde ilk kıvılcımı biz başlatıyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan engelli vatandaşlara gerekli desteğin verilmesini bekliyoruz” dediler.

Bir cevap yazın