Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?

Engelliler el işi pazarı kuruyor

Engelliler el işi pazarı kuruyor

Manisa’da engelli dernekleri Türkiye Değişim Hareketi’nin de desteği ile el işi pazarı kuruyor.

Manisa’da engelli dernekleri Türkiye Değişim Hareketi’nin de desteği ile hem kendilerine hem de derneklerine maddi destek sağlayabilme adına engelliler elişi pazarında bir araya gelecekler.

Önümüzdeki Pazar günü Kadınlar Kahvesi’nin bitişiğindeki sevgi yolunda kurulacak engelliler elişi pazarının her ay düzenli olarak kurulması bekleniyor.

Burada el emeği göz nuru el işi ürünlerini sergileyip aynı zamanda satışa sunacak olan engelli vatandaşların, buradaki satışlardan elde edilecek gelirle ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapacakları bildirildi.

Engelliler Elişi Pazarı’na Manisalılar’dan destek bekleyen Türkiye Değişim Hareketi yetkilileri, “Engelli vatandaşlarımızı yok sayamayız. Onların da bu ülkede yaşadıkları şehirde bir şeyler üretmeye sosyal ve kültürel alanlarda kendilerini göstermeye hakları var. Bu yönde ilk kıvılcımı biz başlatıyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan engelli vatandaşlara gerekli desteğin verilmesini bekliyoruz” dediler.

Bir cevap yazın