Engelliler Seslerine Kulak Verilmesini İstiyor

Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği tarafından bastırılan el ilanları Bartın’da haftalık olarak yayınlanan gazete tarafından ücretsiz olarak dağıtıldı.

Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği tarafından bastırılan el ilanları Bartın’da haftalık olarak yayınlanan gazete tarafından ücretsiz olarak dağıtıldı. Gazete okuyucularına, bedensel engellilerin ihtiyaçlarının giderilmesi çağrısında bulundu.

Bartın 74 Haber Gazetesi tarafından, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneğinin el ilanları dağıtıldı. 300 adet el ilanı gazetenin Türkiye Büyük Millet Meclisindeki (TBMM) milletvekillerine, Ankara, İstanbul, Bolu, Karabük, Zonguldak ve Bartın’daki okuyucularına gönderildi. Binlerce yardıma muhtaç bedensel engelli çocukların, hasta bezi, gıdai ilaç, protez, tekerlekli sandalye ve tedavi yardımı belirtildiği el ilanlarında, ülke çapındaki binlerce engelli ailenin yardım beklediği, yardımlarla engellilere destek ve azim kaynağı olunacağı anlatıldı.

Bartın 74 Haber Gazetesi okuyucularına dağıttığı broşürlerde Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneğinin 0216 441 08 34 numaralı telefonu ile www.bedd.org.tr internet bilgilerine de yer verdi. Sanatçı Ediz Hun’un kucağında bir engelli çocuğun yer aldığı resmin kapak olduğu el ilanları Bartın 74 Haber Gazetesinin okuyucuları tarafından ilgiyle okundu.

Haber Fx

Bir cevap yazın