Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

İşitme engellilere pil dağıtıldı

İşitme engellilere pil dağıtıldı

 

Mersin’de İşitme Engelliler Eğitime Destek ve Kalkındırma Derneği tarafından işitme engellilere pil yardımı yapıldı.

Mersin Yenişehir Engelliler Parkı’ndaki etkinlikte konuşan Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, engellilere bakmanın ve ihtiyaçlarını gidermenin büyük bir sabır gerektirdiğini belirtti. Arslan, engelli ailere destek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini kaydetti.

Mersin’de İşitme Engelliler Eğitime Destek ve Kalkındırma Derneği Başkanı Abuzer Öner ise şu ana kadar yapılan etkinliklerde engellilere çeşitli yardımlar yapılırken, kendilerinin ise işitme cihazı için pil dağıtmayı uygun gördüklerini kaydetti.

Öner, dernek olarak temin ettikleri pillerden 400 tanesini daha önce dağıttıklarını anlattı. Öner, şimdi ise 100 adet dağıttıklarını söyledi. Konukları sıkma ikram edilirken, çocuklar ise parkta eğlendi.

Bir cevap yazın