Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Kör genç kız 'ahlak güzeli' seçildi

Kör genç kız ‘ahlak güzeli’ seçildi

Suudi Arabistan’da tepeden tırnağa çarşaflı 400 genç kızın katıldığı ‘Ahlak Güzelliği’ yarışmasında görme engelli bir genç kız kraliçe seçildi.

El Vatan gazetesinin haberinde, aslında güzellik yarışmalarının yasak olduğu ülkede 24 yaşındaki görme engelli Zeyneb El Hatem’in son aşamada 10 yarı finaliste karşı girdiği yarıştan galip ayrıldığı belirtildi.

Katılımcıların fiziksen güzellikleriyle değil, aile değerlerine saygılarıyla yarıştığı yarışmada, tamamen kadınların oluşturduğu jüri tarafından “kraliçe” seçilen El Hatem, liseden sonra okumayıp ailesiyle ilgilenmek üzere evde kalmayı tercih etmiş.

Bir cevap yazın