Gemlik Belediyesi Özürlü Beden İşçisi Alım İlanı

Gemlik Belediyesi Özürlü Beden İşçisi Alım İlanıBu işgücü istemi, İŞKUR’un GEMLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un GEMLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

GEMLİK BELEDİYESİ

Son Başvuru Tarihi : 29 Mart 2010

Yayınlanma Tarihi : 18 Mart 2010

Genel Şartlar ve Notlar

GENEL ŞARTLAR – Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Kura 01/04/2010 tarih ve saat 14:00 da Gemlik Belediye Başkalığı Düğün Salonunda noter huzurunda çekilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Meslek Bilgileri

 

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi   Pratikten

 

Öğrenim Bilgileri

 

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

 

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :GEMLİK, İNEGÖL, İZNİK, KARACABEY, KELES, MUDANYA, MUSTAFA K.PAŞA, ORHANELİ, ORHANGAZİ, YENİŞEHİR, BÜYÜKORHAN, HARMANCIK, NİLÜFER, OSMANGAZİ, YILDIRIM, GÜRSU, KESTEL, BURSA/MERKEZ

Diğer Bilgiler

 

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 4
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

 

Bu haber 8 defa okunmuştur

Bir cevap yazın