Türkiye İş Kurumu Özürlü İşçi Alımı

 

Türkiye İş Kurumu Kırıkkale İl Müdürlüğünden:

Aşağıda Belirtilen İşyerine Daimi Statüde ÖZÜRLÜ İşçi Alınacaktır.

Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Statüsü Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranan Diğer Nitelikler
Kırıkkale İl Müdürlüğü Kırıkkale İl özel İdaresi Özürlü İç Mimar 1 Lisans Mimarlık Fakültesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi mezunu olmak

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

– Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlülüklerinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

– 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) katılan, Lise ve Dengi Okul Mezunları KPSSP94, Ön Lisans Mezunları KPSSP93, Lisans Mezunları KPSSP3 Puanı 60 ve üzerinde olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

(Özürlü ve eski hükümlülerde puan barajı aranmayacaktır KPSS ye girmiş olması yeterlidir.)

– Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, ehliyet, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarım belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıralamada yer alan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

– Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

– Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

– Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katım geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

– Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

– İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Bir cevap yazın